• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,444 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No: Osmangazi / BURSA
  • TELEFON: +90 224 261 28 70
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1982 yılında kurulan firmamız, jakarlı döşemelik ve perdelik kumaş üretimi konularında faaliyetinde bulunmaktadır,sürekli büyüyen organizasyon yapımız tamamı ile günün koşullarına uygun olarak yapılanmakta ve sektörün tam  kalbinde yer almaktadır.Çok uzun süredir ticaretini yaptığımız iplik satışında artık kendi markamız ile Dosab ta başka bir fabrikamızda  NEVAFİL  markası altında üretim yapmaktayız.Arge çalışmalarımız ile sektöre yenilikler katma  hedefinde olup dünyada da bu konuda sayılı firmalar arasında yer almak istemekteyiz

 

Markalarımız

Nevafil

Nevafil ismi iplik üretim tesisimizin markasıdır. Üretim teknolojisi ve ürün kalitesine yatırımı esas alan firmamız, her türlü gelişmeyi yakından takip ederek bünyesine dahil etmeyi prensip edinmiştir. Hem ürün çeşitliliği hem de hızlı ve zamanında servis esasına dayalı grup organizasyonuyla faaliyetlerini kusursuz kılmak öncelikli hedefidir.

Perdo

Yaşamımız yeteri kadar karmaşık ve yoğun, sade ve yalınlıktan hoşlanan kişilere özgü geliştirilen koleksiyon, artık Işıkser Bayiilerinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın bayiimizi ziyaret ediniz.

Dafne

Dafnede bulunan bütün ürünler, fantezi jakarlı fonluk ve tüllerin yanında, pamuk içeren kumaşlardan oluşmaktadır. Eşsiz kalitesi ve yumuşak, pürüzsüz dokuların ön planda olduğu dafne, evlerimiz için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.Sağlıklı ve uzun ömürlüdür.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.