TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,487 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Caddesi No: 11 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 05 27
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ISIŞAH markası, 1982 yılında çeşitli endüstri kolları için sanayi tipi rezistansların üretimini ve satışını yapmak amacıyla kurulmuştur. 1995 yılında kurduğu entegre tesis ile elektrikli ev aletleri için seri üretime başlamıştır. 2003 yılında sanayi tipi endüstriyel üretim için ayrı bir tesis oluşturulmuş, seri üretimden tamamen bağımsız özel üretime yönelik çalışmalar yürütülmüştür.

Pazarlama alanında yaptığı yenilikler ile şirketin hizmet alanının her geçen gün genişlemesi ile birlikte, müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için kurumsal bir yapıya dönüşme ihtiyacı doğmuş, ISIŞAH GROUP çatısı altında, 2011 yılı itibariyle Elektrik Ev aletleri için ŞAHTERM, endüstriyel tip rezistans üretimi için ISIŞAH ENDÜSTRİYEL markaları ile iki ayrı yapı oluşturulmuştur.

Türkiye’de sektörün en eski firmalarından biri olarak ISIŞAH ENDÜSTRİYEL , 33 yılın verdiği tecrübe ve güçle çeşitli endüstri grupları için ısıtma sistemleri üretmeye devam etmektedir. ISIŞAH ENDÜSTRİYEL sahip olduğu gücünü; Kalite sisteminin varlığına, sektördeki tecrübe ve birikimine, yerel sermaye ile kurulmuş en büyük, en gelişmiş firma olmasına, müşterilerinde oluşmuş marka güvenine, insan ve sisteme dayalı düşünce yapısına, köklü geçmişine, piyasadaki marka değeri ve itibarına, yeniliği takip eden ekipman gücüne, gelişmiş alt yapı ve donanımına borçludur

 

İnovasyon

Tasarım Politikası İnovasyon (Sürekli Değişim) felsefesi benimsenmiş olup, genç ve dinamik tasarım ekibi ile gerek mevcut trendleri takip ederek, gerekse kendi trendini oluşturarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde özgün, fonksiyonel modeller tasarlamak. Tasarımlarıyla takip edilen ve gelecek trendleri belirleyen marka olmak.

Arge Politikası: Tasarlanan modellerin üretilebilirliğini ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak amacıyla; Hedef müşteri kitlesine uygun modelleri CAD sistem yaparak optimum şekilde üretime hazırlamak, Müşterilerden gelen istek, beklenti ve talepleri projeye göre teknik ekibi ile sahada sistem analizi yaparak çözümler üretmek, En kısa sürede üretilen ve üretilecek olan modelleri müşteri talebine uygun oluşturmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Üretim, tedarikçi zincirleriyle güçlü bir bağ oluşturarak dinamik bir yapıya sahip olmak, İnovatif yaklaşımlar ve öneri sistemi ile üretilmekte olan ürünleri sürekli geliştirmek, ERP (Kurumsal kaynak planlaması(Enterprise resource planning) sistemini birlikte kullanılarak üretimin teknik alt yapıyla olan ilişkisini güçlendirmek, Kalite, Çevre, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikalarıyla eşgüdümlü çalışan bir yapıya sahip olmak. ISIŞAH ENDÜSTRİYEL, AR-GE Departmanı konusunda uzman yetkin personeliyle trendi takip eden değil trend oluşturan, ulusal ve uluslararası toplumsal değerlere ve ölçülere uygun tasarımlar yaparak örnek bir firma olma yolundadır.

Arge Çalışmaları: Yapılan ARGE çalışmaları sonucunda Türkiye’de ilk defa mobil elektrikli ısıtma ünitelerinde patentli ürünler üretilmiştir. Türkiye’de ilk defa yerli imalat olarak patentli infrared teknolojili Oto Boya Kurutma Ünitesi üretilmiştir.

 

Ürünler

  • Mühendislik Projeleri
  • Mobil Elektrikli Isıtma Üniteleri,
  • Kanal Tip Elektrikli Isıtma Üniteleri
  • Tüp Rezistanslar
  • Oto Boya Kurutma Sistemleri
  • Borular

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.