İsfur Otomotiv İmalat San. Tic. Ltd. Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
818 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin KELEŞ
  • ADRES: Konya OSB T. Ziyaeddin Cad. No: 3 42300 Selçuklu - Konya / Türkiye
  • TELEFON: +90 332 239 02 67
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız; 1980 yılında Kems Elektronik Makine Ltd. Şti. adı altında İsmail KELEŞ tarafından kuruldu. İlk üretimine, Elektronik cihazların Şase ve kutularını imal etmek ile başlamış, gelişen teknolojiye ayak uydurarak Sac Metal sahasında da birçok atılımlar gerçekleştirmiştir. 1994 yılında 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 1200 m² kapalı alan içerisinde faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır. Türkiye‘mizin gelişmiş ülkeler arasında yer alması ve 21. yüzyılın bilgi çağı olmasından dolayı toplumumuzun başarı seviyesini yükseltmek için atılacak adımların üretimden geçtiği şuurunda olmuştur. Firmamız, daha fazla ve daha kaliteli üretim yapmak, iç ve dış pazarlarda rekabet edebilmek için teknolojiden maksimum ölçüde faydalanma amacına inanmıştır.

2001 yılında İsfur Otomotiv İmalat San. Tic. Ltd. Şti. adında yeni bir firma daha kararak KEMS’i dış ticaret firması yapmaya karar vermiş ve gerçekleştirmiştir. Bundan sonra otomotiv yedek parça ve kalıp sektöründeki faaliyetlerine İsfur Otomotiv adı ile devam etmiştir.
Bu düşünce ve bilinç ile hedefini temelden iyi belirlemiş olmanın verdiği güven ile yola çıkan İsfur, elektronik cihaz ve kabinleri, otomotiv yedek parça yan sanayi ürünleri özellikle Tümosan ve daha büyük firmalara sac metal parça, plastik enjeksiyon kalıpları, sac metal kesme ve sıvama kalıpları imal ederek konusunda profesyonel olmanın haklı gururunu yaşayarak Türk sanayisine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.
Kuruluşundan bu yana teknolojinin insanlığa sunduğu hizmetler ile tecrübesini birleştirerek sahasında ilk olmanın verdiği büyük bir heyecanla, ülke genelinde sahip olduğu pazarlardan gördüğü yoğun ilgi kendi modern üretim tesislerinde titiz işçilik, kalite anlayışı ve uygun fiyat yaklaşımından ödün vermeden zengin çeşitleri ve TS EN ISO 9001 kalite belgesi ile hizmet etme çabası içerisindedir. 20 bin m2 açık, 10 bin m2 kapalı alan olmak üzere son teknoloji ekipmanlar ile Turboşarj imalatına devam etmektedir.

 

Ürün Grupları

  • Traktör
  • Otomobil
  • İş Makinesi
  • Jeneratör
  • Yağ Soğutucu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.