TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,624 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No: 30 Akhisar - Manisa / Türkiye
 • TELEFON: +90 236 427 26 33
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İlke Endüstriyel Boyama Sistemleri ve  Otomasyon A.Ş., 1989 yılında ”İlke Çelikçilik” olarak kurulmuş ve 1993 yılında İlke Makina Ltd. Şti. adı ile şirketleşmiştir. Kurulduğu günden bu yana büyümeye devam eden şirket, 2013 yılında İlke Endüstriyel Boyahane Sistemleri ve Otomasyon A.Ş. adını almıştır. İlke Endüstriyel, 15.000 m²’lik alanı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük Boya kabini ve Boyahane tesisleri üreticisidir. İlke Endüstriyel, bugün alanında uzman çalışanları ve 25 yılı aşkın deneyimi ile modern CNC makine sistemleri kullanarak üretim yapmayı sürdürmektedir.

Türkiye’nin ilk yerli Boya kabini üreticisi olan İlke, kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimi, yaygın satış ve satış sonrası ağı ve teknolojik olarak sürekli gelişen yapısı sayesinde Oto Boyama Kabinleri sektöründe Türkiye liderliğini elinde bulundurmaktadır. İlke’nin binlerce ürünü hem Dünya’da hem de Türkiye’de kurulmuştur, ürünlerimiz Türkiye’nin neredeyse her yerinde ve dünyada 50’den fazla ülkede görülebilir.

Fırat Oto Boyama Kabinleri ve İlke  Endüstriyel Boyama Sistemleri markalarını bünyesinde barındıran İlke Endüstriyel A.Ş., uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeleri bu markalarla tescillemiştir. Ürettiği markaların kalitesini TSE Kalite, ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemleri, CE Avrupa Standartları Direktiflerine Uyumluluk, GOST Rusya Kalite Standartları, T.C. Sanayi Bakanlığı İhracat Başarı ve Satış Sonrası Yeterlilik Belgeleri ile ispatlamanın yanı sıra Almanya, Rusya, İspanya, Güney Afrika, İran, B.A.E. gibi birçok ülke ile sürekli yaptığı ticaretten ve sonrasındaki hizmetlerinden gelen memnuniyet ile daha da sağlamlaştırmıştır. İlke Endüstriyel, kaliteli üretim için bütün gereklilikleri taviz vermeden yerine getirmektedir. Ayrıca, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hem yeni teknolojilerin transferiyle hem de kendi bünyesinde yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla mevcut sistemlerin daha da geliştirilmesini sağlamakta, bunun yanında tecrübeli kadrosunu korumaya ve alacağı yeni elemanları titizlikle seçmeye özen gösteren insan kaynakları politikasıyla da çalışan kadrosunu daima güçlü tutmaktadır.

İzmir’de Merkez Ofisi ve Akhisar’da Fabrikası bulunan şirketin ayrıca Türkiye ve Dünya’da satış ve sonrasını üstlenen yaygın bir bayi ve distribütör ağı vardır. Bu sayede müşterilerine hem satış hem de sonrasındaki servis ve onarım konusunda hızlı ve kalıcı çözümler üreten ve üretiminden servis hizmetine kadar her alanda müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak çalışmayı ilke edinen şirket, dış ticarette de önemli bir konuma gelmiş ve Yurtdışı pazarındaki payını her geçen gün daha da genişlemektedir. Fabrika üretiminin %50′ si özellikle Fırat Oto Boyama Kabinleri markasıyla ihraç edilmektedir. Adını ve kalitesini 50’den fazla ülkeye taşıyan İlke Endüstriyel’in asıl başarısı, sektöründe ulaşılması güç bir başarıya imza atmasının ötesinde modern otomasyona dayalı üretim tesislerinde ürettiği kabinleri Almanya gibi sanayi devi ülkelerde tercih edilir bir konuma ulaştırmasıdır.

İlke Endüstriyel, 2005 yılında Endüstriyel Boyahane Tesisleri alanında AR-GE çalışmalarını başlatmış, 2005-2006 yıllarında endüstriyel boyahane, boyama robotları ve konveyör konularında dünya lideri firmalar olan Eisenmann, B+B Surface Systems ve Caldan Conveyor A/S ile işbirliği yaparak bu alanda da kendine yakışır tesisler üretir hale gelmiştir. İlke Endüstriyel, oto boyama kabinlerinden gelen tecrübesi, yaygın hizmet ağı ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde müşteri ihtiyaçlarına göre tasarladığı yüksek kalitedeki Endüstriyel Boyahane Tesislerini oldukça rekabetçi fiyatlara müşterilerine sunabilmektedir.

Ürünlerimiz

 • Oto boyama ve kurutma kabinleri
 • Su perdeli yaş boya kabinleri
 • Kuru filtreli yaş boya kabinleri
 • Toz boya tesisi
 • Mobilya boyama kabini
 • PLC ekran
 • Kimyasal temizlik hatları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.