TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,475 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 47. Cadde No: 23 KAYSERİ
  • TELEFON: +90 216 339 81 49
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2009 yılında kurulan firmamız Hasbiotech, vizyonunu ve misyonunu belirlerken Türk tıbbının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yenilikçi ve öncü tedavilere odaklanmıştır. Onkoloji ve yara tedavisi başta olmak üzere hematolojik, metabolik ve kronik hastalıklarda kullanılan ilaçlarla ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Amacımız, mevcut tedavi seçeneklerine yeni alternatifler geliştirebilmek, güncel biyoteknolojik ve ileri tedavi yöntemlerini araştırarak kullanıma sunabilmek, attığımız adımlarla dünyada tanınan bir firma olabilmek, kurduğumuz ve kuracağımız iş ortaklıklarında güven ortamı çerçevesinde kalıcılığı sağlayabilmek, etkili, dinamik, hızlı organize olabilen ve değişen şartlara kolay adaptasyon sağlayabilen bir firma olabilmektir. Tüm bunların yanında, Hasbiotech hammadde dahil orijinal bir Türk ilacı üretme konusunda da hedeflerini belirlemiştir. Bu bağlamda, öncelikle biyoteknolojik ürünlerin ülkemizde üretilmesine fırsat sağlayacak bir üretim tesisi çalışmaları devam etmektedir.

Esnek ve yenilikçi iş geliştirme modelleri ve inovatif AR-GE projeleriyle firmamızın sürekliliğini sağlama arzusundayız.

 

Ar-Ge

Temel araştırma süreci ve pazarlama aktiviteleri de göz önünde bulundurulduğunda, yeni bir ilaç geliştirmek, yıllarca sürmektedir. AR-GE prosedürlerinde ilerleme gerekliliğinin farkında olan firmamız, finansal ve organizasyonel yapı ve işleyişini bu gerekliliğe göre dizayn etmiş ve bu konuda süreklilik sağlama yönünde çalışmaktadır. Alanımızdaki hedeflerimize ulaşmak amacıyla, çeşitli ortaklıklarla bakış açımızı genişletmek kadar, ilaç geliştirmeyi mümkün kılacak altyapı gerekliliğinin de bilincindeyiz.

Yakında temeli atılacak olan üretim tesisimiz ve tasarı aşamasındaki klinik çalışmalarımız tüm bu farkındalıklarımızın ürünleri olarak, dünyada halen karşılanamayan medikal ihtiyaçları karşılayabilecek inovatif ilaçların geliştirilmesi ve üretimi yolunda attığımız önemli adımlardır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.