• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Has Tütüncülük ve Makaron San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
485 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Cumhuriyet Caddesi No: 22 Sarıçam / ADANA
  • TELEFON: +90 322 394 47 28
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Has Tütüncülük ve Makaron San. tesis kurma faaliyetine 2013 yılında başlamıştır.2014 haziran ayında tesislerini hazır hale getirerek piyasaya ürünlerini arz etmiştir. Piyasaya arzı ile birlikte, üretmiş olduğu mamuller bir anda sektöre damgasını vurmuş, kaliteli makaronları ve  Türk tütünleri ile aranılan marka  olmuştur.

 

Has Tütüncülük ve Makaron San.  Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi cumhuriyet Caddesi No: 22   Sarıçam / Adana adresinde faaliyetini sürdürmektedir. Has Tütüncülük olarak ilk hedefimiz, kaliteli oryantal tütünlerimizi tüm dünya piyasasına ihraç etmektir. Has Tobacco Yurt içi ve yurt dışında fuarlara katılarak oryantal şark  tütününü en iyi şekilde tanıtmaktadır. Bu organizasyonlardaki başarısıyla, portföyünü her geçen gün daha da büyütmektedir.

Yapmış olduğu ve yapacak olduğu yatırımlarla Has Tütüncülük ,ülkemize ciddi oranda katma değer kazandırmaktadır. Hedefini daha da arttıran Has tütüncülük, yeni kurmuş olduğu tesisler ile üretiminin % 85 ini kendi Makaron tesislerinde oluşturmaktadır. Yaklaşık 12000  m2 lik alan üzerinde ve  8000.m2 lik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan Has Tütüncülük, üretmiş olduğu makaronlar ve tütün ile dünya standartlarını yakalamıştır. Firmamız Has Tütüncülük yaklaşık 100  Türk tütün ekicisi ile sözleşme yaparak, 100 aileye iş olanağı yaratmıştır.
Has Tobacco İlkeli dürüst  ticaret hayatını benimsemiş deneyimli kadrosu ile, Türkiye ve yurt dışında kendini kanıtlamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.