TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,297 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Uşak Organize Sanayi Bölgesi 104. Cad. No:154 Uşak / TURKEY
  • TELEFON: +90 276 266 73 68
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1986 yılında başladığı üretime, 2004 yılından beri Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu modern tesislerinde devam etmektedir. Gelişmelere açık uzman ekibi ile kategorisindeki en iyi teknolojiyi sunmayı ilke edinmiş; kaliteye verdiği önem, müşteri odaklı yaklaşım ve kurumsal yapısıyla sektörde hızlı bir ivme yakalayan Haksa Tekstil, üretiminin %90′ ini dünya pazarlarına ihraç etmektedir.

Vizyon
Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, ekonomik ve kültürel anlamda ülkemizin geleceği için yatırımı ve istihdamı arttırmaktır.

Misyon
Sosyal Sorumluluk bilinci, kusursuz hizmet anlayışı ve sürekli gelişim ilkesiyle kaliteyi dünyaya işliyoruz.

Kalite Politikası
Müşteri memnuniyetini öncelikli prensip haline getiren Haksa Tekstil, bu doğrultuda ürün kalitesini sürekli iyileştirmekte, gelişmeyi sürekli kılmakta, AR-GE ekibinin çalışmalarıyla ve en iyi teknolojiye sahip araçları ile test ve kontrol işlemlerini yaparak müşterisine kusursuz ürün sunmanın huzurunu yaşamaktadır.

Çevre Politikası
Haksa Tekstil, hammadde, enerji, yakıt ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmakta; insan ve çevre sağlığına zararlı maddeleri kullanmadan kaliteli üretimi çevre dostu teknolojileri ile desteklemektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.