• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

HABER DETAYI

Kasım 5, 2021 3:29 am

Sorunlara Çözümler Buluşması’nda ‘Sanayi Yenilikçilik ve Altyapı’ Başlığı Değerlendirilecek

Sorunlara Çözümler Buluşması’nda ‘Sanayi Yenilikçilik ve Altyapı’ Başlığı Değerlendirilecek

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü ve 9 Kasım Salı günü gerçekleştirilecek olan Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 9. Maddesi ‘Sanayi Yenilikçilik ve Altyapı’ başlığı konuşulacak.

 

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları özelinde yapılan ilham verici çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini dinlemek, karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla düzenlenen Sorunlara Çözümler Buluşması 9 Kasım 2021 Salı günü 18.00-19:30 saatleri arasında yapılacak. ‘Sanayi Yenilikçilik ve Altyapı’ odağındaki etkinliğin moderatörlüğünü UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık gerçekleştirecek.

 

Panelde; TÜSİAD SD² Program Koordinatörü Başak İlisulu, İTÜ ARI Teknokent Yönetici, İşbirlikleri ve Paydaş İlişkileri Uzmanı Gizem Takıl, Laska Teknoloji İş Geliştirme Uzmanı Aleyna Aydın, Vestel Beyaz Eşya Genel Müdür Yardımcısı Serkan Balcı konuşmacı olarak yer alacak.

 

Online olarak gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyenler https://us06web. zoom.us/meeting/register/ tZMkd-6srzstHd2_H3xl5o- PofUHAZntfKVH linkini tıklayarak kayıt yaptırabilir veya https://youtu.be/ wsEozKP0ngw Youtube kanalı üzerinden etkinliği izleyebilirler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.