HABER DETAYI

Nisan 14, 2021 3:47 am

Maxion İnci Jant Grubu’na TAYSAD’dan İhracat Ödülü

Maxion İnci Jant Grubu’na TAYSAD’dan İhracat Ödülü

Maxion İnci Jant Grubu, otomotiv tedarik sanayisinin çatı kuruluşu Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından, 2020 yılındaki ihracat performansı ile geçen yılki yerini koruyarak ödüle layık görüldü.

Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen ve bu yıl 4 Nisan’da sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşen Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam’a görev devri de yapılan toplantı kapsamında ayrıca başarılı üye kuruluşlar da ödüllendirildi. İhracat Performansı, İhracat Artışı, Patent, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Çalışan Eğitimi ve Meslek Okullarını Güçlendirme Projesine Yapılan Bağışlar kategorilerinde verilen ödüllerde Maxion İnci Jant Grubu ‘İhracat Performansı’ kategorisinde bu yıl da geçen yılki gibi 2. sırada yer alarak önemli bir başarı elde etti.

 

Cirosunun %72’ini 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye yaptığı ihracattan elde eden Maxion İnci Jant Grubu adına ödülü Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü aldı. Ünlü, “Maxion İnci A.Ş. olarak bir kez daha en çok ihracat yapan firmalar arasında ikincilik ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Grubumuz, üretim kapasitesiyle, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında ülke sınırlarının ötesine geçmeye, ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken otomotiv tedarik sanayinin gelişmesi için çalışmaya devam edecek.’ dedi.

Firma Bilgileri

Maxion Jantaş Jant San ve Tic A.Ş.
+90 236 226 20 00 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.