• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

HABER DETAYI

Eylül 3, 2022 9:44 am

Mansur Yavaş; İvedik OSB’de Sanayicilerin Sorun ve Taleplerini Dinledi.

Mansur Yavaş; İvedik OSB’de Sanayicilerin Sorun ve Taleplerini Dinledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İvedik Organize Sanayi Bölgesi ile Teknopark Ankara’nın ortaklaşa düzenlediği programa katılarak sanayicilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Buluşmada Organize Sanayi Bölgeleri’nin, yapılan protokol doğrultusunda her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını kaydeden Yavaş, Büyükşehir Belediyesi’nin diğer ulaşım, yeşil alan ve sosyal yardım projelerinden de bahsetti.

 

İvedik OSB ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, ise konuşmasında OSB’nin çalışmaları hakkında yaptığı açıklamaların yanı sıra bölgenin öncelikli sorunları hakkında Başkan Mansur’dan destek istedi. Toplantıya İvedik Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hasan Gültekin, Fen İşleri Daire Başkanı Erol Gündüz ve bölgede yer alan sanayiciler katıldı. İvedik Organize Sanayi Bölgesi ve Teknopark Ankara’nın ortaklaşa düzenlediği kahvaltıya katılan ABB Başkanı Mansur Yavaş, burada sanayicilerin sorun dinledi. Hazırladıkları projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Bölgenin batı sınırında yer alan, sel baskınlarına yönelik başlattıkları çalışmanın müjdesini verdi.

 

Sanayicilerin dile getirdiği sorunları not alan Yavaş, seçimlerden önce başladıkları gezilere pandemi nedeniyle ara verdiklerini belirterek, heyet gezilerine yeniden başladıklarını ifade etti. Büyükşehirin yaptığı yatırımlar için teşekkür edilmesini garip bulduğunu dile getiren Yavaş, “Bir Belediye Başkanına zaten yapması gereken şeyleri yaptığı için teşekkür ediyorsunuz. Son derece yanlış buluyorum. Bu bizim görevimiz, bunun için maaş alıyoruz” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.