HABER DETAYI

Haziran 8, 2021 6:59 am

Eskişehir Endüstri Fuarı

Eskişehir Endüstri Fuarı

ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI’nın sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. Business Connect Programı kapsamında 7-23 Haziran 2021 tarihlerinde Online İş Bağlantıları sizleri bekliyor. 7-13 Haziran 2021 tarihleri arasında mesajlaşabilir, 14-23 tarihleri arasında bire bir görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

 

Business Connect Programı, Eskişehir Endüstri Fuarı kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

 

Business Connect Programı neler sunuyor?

  • Fuar sırasında ve sonrasında katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
  • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
  • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
  • Ziyaretçiler ve katılımcılar bire bir görüntülü görüşme yapabiliyor.

 

Online Davetiye için BURAYA

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.