• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
230 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa GÜZEL
  • ADRES: İsmet Kaptan Mah. Şevket Özçelik Sok. No: 57/1 A Efes İşhanı K.4 D.410 Alsancak / İZMİR
  • TELEFON: +90 232 484 4345
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Lojistik sektöründeki 20 yıllık bilgi birikimiyle denizyolu, havayolu, karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren her geçen sürede büyümekte olan firmamız Dünya’nın pek çok ülkesine ihracat ve ithalat taşımacılığı alanında hızlı adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerimize zamanında teslimat, rekabetçi navlunlar ve yüklemelerine özel çözümler sunuyoruz.

Havayolu taşımacılığında müşteri ihtiyaçlarına ekonomik, çözüm odaklı, yaratıcı iş modelleri sunmaktayız. Güçlü yurtdışı acenta ağımızla Dünya’nın gümrüklü tüm havalimanlarına ihracat ve buradalardan ithalat hizmetleri vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ :
• Havalimanından havalimanına
• Adresten havalimanına
• Adresten adrese
• Genel Kargo Taşımacılığı
• Bozulabilir Kargo Taşımacılığı
• Değerli Kargo Taşımacılığı
• Canlı Hayvan Taşımacılığı
• Tehlikeli madde taşımacılığı
• Soğuk zincir taşımacılığı

 

Dünya ticaretinin % 90’ının taşımasını gerçekleştiren denizcilik sektörü ve buna paralel olarak Dünya ticaretindeki globalleşmenin en temel unsuru olan konteyner taşımacılığı Güzel Lojistik’in müşterilerine sağladığı en önemli servislerden bir tanesidir.

Güzel Lojistik tüm Türkiye limanlarından tüm dünya limanlarına son derece geniş ve profesyönelce çalışan 68 ülkedeki yurt dışı acentesi ile siz değerli müşterilerine birinci sınıf lojistik hizmeti sunmaktadır.

Full veya parsiyel konteyner bazında büyüklüğüne ve değerine bakılmaksızın tüm yüklere aynı kaliteli hizmet anlayışı ile yaklaşan Güzel Lojistik her geçen gün genişleyen portföyü ile “Kaliteli Hizmetinin Tesadüfi Olmadığını” müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile her gerçekleştirdiği operasyonda gururla kanıtlamaktadır.

Sektördeki 25 yılı aşan iş tecrübemizi birleştirdiğimiz genç ve dinamik kadromuz ile ihracat yükünüzün fabrikanızdan çıkıştan müşterinize varıncaya veya ithalat yükünüzün yurt dışındaki satıcınızdan çıkışışından fabrikanıza varıncaya kadar geçen süreçte lojistik ortağınız olarak sorunsuz bir şekilde teslimini yapmak asli görevimizdir.

TÜRKİYE’DE İHRACAT VE İTHALAT YÜKLERİ İÇİN SERVİS VERDİĞİMİZ LİMANLAR;
İstanbul ( Ambarlı – Haydarpaşa )
Körfez Bölgesi Limanları
Gemlik
Tekirdağ
İzmir
Mersin
İskenderun
Antalya
Samsun
Trabzon

VERİLEN HİZMETLER;
Full Konteyner Taşıma Hizmeti
Parsiyel Konteyner Taşıma Hizmeti
Konteyner Yükleme / Boşaltma ( Depo / Liman ) Hizmeti
Boş / Dolu Konteyner Nakliye ( Liman – Fabrika – Liman ) Hizmeti
Yükleme Nezaret / Puantörlük Hizmeti
İlaçlama Hizmeti
Nakliye Sigortası Hizmeti
Lashing
Gümrükleme
İhracat / İthalat İşlemlerı Operasyon / Evrak Hazırlaması Konularında Danışmanlık Hizmeti ( Teslim Şekilleri / Ödeme Şekilleri / Ülke Bazında Hazırlanması Gereken Evraklar / Akreditif İşlemleri )

Hope all is well
Kindly inform you that we are international Turkey basis freight forwarder company.Our head office located in IZMIR and has service from
main air ports of Turkey as ISTANBUL, IZMIR, ANKARA, ANTALYA.
Our global service network covers main/ key ports / air ports. We are also offering booking agent / loading / packaging / lashing service
We have regular container LCL & FCL service from main ports of Turkey as MERSIN, ANTALYA, ALIAGA, IZMIR,GEMLIK, EVYAP,YILPORT, AMBARLI, SAMSUN, TRABZON
Our company also good on special equipments loadings like RF,OT,FR. and has strong relationship with main carriers
.
If you need assistance we are ready for cooperation with your company and handle your products.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.