• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
961 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Menekşe Sokak No: 13 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 22 94
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1930 yılından bu güne, dört kuşaktır tekstil alım satımı ve imalatı yapan dürüstlüğü ,verdiği sözü yerine getirmesiyle sektöründe itibarlı ve söz sahibi olan aile şirketimiz 1987 yılında Bursa da kurduğu Güngörler Tekstil San. ve Tic. Şti.Ltd. ile tekstil imalatına başlamış ve konumun da söz sahibi firmalardan birisi olmuştur.

Bursa Demirtaş Organize Sanayi bölgesinde bulunan 5.150 m² kapalı alanı olan fabrikamızda en son teknoloji kullanılarak günümüz modasını ve renklerini yurtdışında takip ederek ev tekstili ve döşemelik kumaş imalatı yapılmakta, Ürünler yurtiçi ve yurtdışına pazarlanmaktadır. Şirketimizin showroom u Bursa’da Buttim iş merkezi B Blok Kat.1 -no-118-127 da Faaliyetine devam etmektedir. Aile şirketi olan firmamızın tüm sermayesi kendi öz kaynaklarıdır. Şirket prensibi olarak ; Ben yok, biz varız prensibini amaç edinmiş bulunmaktayız. Biz tüm çalışanlarımızla birlikte iyi anlaşan, karşısındaki kişiye değer veren, saygılı ,disiplini ön plana çıkaran,her türlü yeniliğe açık , kaliteye önem veren, çalışkan, dürüst ve güvenilir büyük ,güçlü,bir aile şirketiyiz.

 

Firmamız dokumanın her bölümünde titiz bir çalışma göstermektedir. İplikten dokumaya, dokumadan boyaya kadar olan bu uzun yolda en kaliteli mal kullanılıp en tecrübeli ekipler görev almaktadır. Aylık üretimimiz 200.000 mt. ile 250.000 mt. arasında değişmektedir.

Firmamız pazarlamayı kendi satış elemanları ile yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktadır. Gerek imalat olarak gerekse fason olarak imal edilen kumaşlar yurtiçine imalatçı ve toptancılar eliyle, yurt dışına ise ihracatçı firmalar tarafından tüketiciye pazarlanmaktadır. .

Firmamız dürüst, çalışkan, yenilikler peşinde koşan ekibimizle yeni yatırımlar yaparak makine parkını büyütmek, kaliteyi, ürün çeşitlerini artırmak Marka olarak Entegre bir tesis olmak hedeflerimiz arasındadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.