TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,084 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Keresteciler Sanayi Sitesi 1131. Sokak F Blok No: 16 Ostim - ANKARA
  • TELEFON: +90 312 386 23 34
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

M51, 52, 53 havan topu nişan aletleri, pointer ve gece görüş nişan aletlerinin bağlantı adaptörleri, kuru tip gece pusulası yer almaktadır. Halen yan sanayii olarak çalıştığımız FNSS A.Ş. ‘ye ait zırhlı personel taşıyıcılara koltuk takımları üretmekteyiz. Bu firmanın aldığı projelerde alt yüklenici firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz teknolojisini izleyerek ve yatırımlarımızı sürdürerek; ülkemizde gerçekleştirilemeyeceği düşünülen projeleri yaşama geçirme doğrultusundaki yerlileştirme çalışmalarına, katkımızı artırarak sürdürmekteyiz.

GRUP TEKNİK çalışanları; müşteri memnuniyetini ve ürünün kalitesini temel hedef belirleyerek yoluna devam etmeyi ilke olarak benimsemiş, bu doğrultuda ISO 9001-20008 kalite sistemini kurmuş ve 2 Ağustos 2003 tarıhınden berı uygulamaktadır.

Aynı zamanda Aselsan A.Ş. ve FNSS A.Ş. ve TAI gibi Savunma Sanayi ana yüklenici firmalarının onaylı alt yüklenici yan sanayi firması, stratejik ortağı, iş ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Halen yan sanayi olarak çalıştığımız FNSS A.Ş. ‘ye ait zırhlı personel taşıyıcılar için zırh çeliği, paslanmaz, alüminyum, çelik mamullerinden oluşan parça-yedek parça ve Zırhlı personel taşıyıcı koltuk takımları üretmekteyiz.Günümüz teknolojisini izleyerek ve yatırımlarımızı sürdürerek; ülkemizde gerçekleştirilemeyeceği düşünülen projeleri, yaşama geçirerek yerlileştirme çalışmalarına katkımızı artırarak sürdürmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.