TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,333 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Dumlupınar Caddesi No:10 Malıköy - Ankara / Türkiye
  • TELEFON: +90 312 385 49 40
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1993 yılında 60.000 m²/yıl kuruluş kapasitesi ile çalışmalarına başlamıştır ve kısa sürede teknolojik yenilemelerle kapasitesini her nitelikte yalıtım camı üretecek şekilde 100.000 m²/yıl’a çıkarmıştır. 2013 yılında yapımına başlanan Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrika yatırımımız tamamlanmış olup 2015 yılı Temmuz ayında yeni fabrikamızda faaliyete geçilmiştir. 5.300 m² kapalı alana sahip yeni fabrikamızda ileri teknoloji ürünü yeni makine yatırımlarımız, artan kapasite ve ürün çeşitliliğimiz ile faaliyetlerimize devam edilmektedir.

Sürekli gelişim ve sürdürülebilirlik hedefi ile yola çıkan ve yirmi yılı aşkın süredir piyasada ismi kalite ile özdeşleşen firmamız, PVC sektörü başta olmak üzere yurt içi ve yurtdışında geniş bir müşteri portfoyüne tedarik sağlamaktadır. Uzun süredir Fransa’ya yapılan düzenli ihracatın yanı sıra birçok yurtdışı ülkesinde (Kazakistan, Gürcistan, Nijer, vb.) konut ve otel projeleri tamamlanmıştır. 2015 yılında yapılan kapasite artışı ve yeni teknoloji yatırımları ile cephe kaplama ve parapet ürünlerine ilişkin projelere de imza atan Grupcam, bu sektörde de kısa sürede ismini yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile özdeşleştirmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, Isıcam Yetkili Üreticisi (kapsamlı) olarak ISICAM SİSTEMLERİ® markası ile üretim yapmaktadır. Bilgisayarlı tam otomatik kesim ve üretim hatlarında üretilen ürünlerimiz CE işaretli ve ISO 9001:2008 belgesine sahiptir. Ürünlerimiz 10 yıl garantilidir.

Yirmi yılı aşkın süredir piyasada ismi kalite ile özdeşleşen firmamızın ana hedefi, mimari camlar ile ilgili her türlü ürünü en kaliteli şekilde üretip kaliteli hizmet ile bütünleştirerek iç ve dış pazarlara sunarken bir yandan da sürekli gelişimi ve sürdürülebilirliği amaç edinerek kurumsallaşmak, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.