• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,700 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İnegöl Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 8 İnegöl / BURSA
  • TELEFON: +90 224 714 80 52
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1987 yılında Bursa’da Şeremet Tesktil A.Ş. adıyla kurulan Göl İplik, 1990 yılında Göl İplik Şeremet Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını tescil ettirmiştir. Bugün 71.000 m²lik kapalı alana sahip 3 fabrikasında, 100800 iğ ve 2880 rotor kapasitesi ile kısa elyaf iplik üretimi yapmaktadır. Göl İplik, üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile adını kısa zamanda tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Göl İplik, karışımlı iplikler konusunda uzmanlaşmış olup, iplik üreticisi durumunda taleplerde bulunduğu lider bir iplik üreticisidir.

Göl İplik Ne 6’dan Ne 60 numaraya kadar her türlü ipliği %100 karışımlı olarak üretmekte, geniş flamlı iplik çeşitleriyle kumaş üreticilerinin ilgisini çekmektedir. Ar-Ge çalışmalarıyla kendini sürekli yenileyen kurum, bu sayede çok geniş bir ürün portföyüne sahip olup sektördeki öncü rolünü kurulduğu günden bu yana sürdürmektedir.

Üretim Bölümü

Göl İplik, her türlü doğal, rejenere ve sentetik elyafları kullanarak üretim yapmaktadır. Kelheim Fibres, Bayer, Birla ve Trevira gibi alanlarında dünyanın en iyi üreticileri ile işbirliği içinde yüksek kaliteli ürünleri pazara sunmaktadır. Viskon, Dralon, Polyester, Trevira, Karde ve Penye Pamuk, Keten, Yün, İpek, Angora, Naylon gibi her türlü hammaddeden %100 ve karışımlı iplikler üretmektedir.
Ana üretim tiplerimizin dışında, her tür ipliğin çift kat ve çift kat likralı üretimi yapılmaktadır.

 

Ürünlerimiz

  • Tek kat iplikler
  • Karışımlı iplikler
  • Flame iplikler
  • Nopeli iplikler
  • Çift kat iplikler

 

Kalite Bölümü

Üretimi gerçekleştiren her bir ürün grubunun test ve analizleri kendi bünyesinde bulunan laboratuarında gerçekleştirilmektedir. Özel cihazlara ve uzman ekibe sahip olan bu laboratuarda, gelen talepler doğrultusunda farklı kurumlara ait ürünler test ve analizleri konusunda da hizmet verilmektedir. Göl İplik, ISO 9000 Kalite Sistem Yönetim Belgesi’ne sahiptir.

Teknolojinin tüm imkanlarına sahip cihaz, ekipman, nitelikli işgücü ve sürekli olarak uygulanan eğitim programlarıyla kalitenin asla şansa bırakılmadığı işletmede, tüm birimler bu iki temel olguyla biçimlenmektedir. Otomasyona bağlı bir üretim gerçekleştiren Göl İplik’te, müşterilere fiyat, kalite ve zamanlama olarak en mükemmel hizmet sunulmaktadır.

İplik kalitesinin, üretilen her üründe standartlaştığı Göl İplik’te üretimin bütün aşamaları titizlikle kontrol edilmektedir. Büküm tesisimizde her türlü çok katlı, düz ve elestanlı iplikler üretilmektedir. Özellikle boya bobininde üstün sarım özellikleri ile kaliteyi garanti altına almaktayız.

İpliğin kullanımında gerekecek tüm ayrıntı ve özellikler, hammaddenin fabrikaya girişinden, ipliğin oluşturulması ve paketlenmesi sürecine kadar devam eden tüm aşamalarda titiz bir çalışmayla dikkate alınarak planlanmakta ve müşterilerimizin %100 memnuniyeti hedeflenmektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.