• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Gök Yapı San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
668 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ahmet Turan Gazi Mh. Sanayi Bölgesi 2.Kısım 6.Cd 9.Sk N:17 /Sivas
  • TELEFON: +90 346 218 18 24
  • FAX: +90 346 218 18 64
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.gokgrup.com
  • E-POSTA: gokyapisivas@gokgrup.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ahmet Turan Gazi Mh. Sanayi Bölgesi 2.Kısım 6.Cd 9.Sk N:17 /Sivas

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1980 yılında kurulan firmamız, gruba bağlı bulunan diğer firmalar ile birlikte müşteri talepleri doğrultusunda komple çözümler sunarak ve gelişerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Grubun merkezi konumunda faaliyet gösteren GÖKYAPI Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi / SEFAKÖY, Sivas Organize Sanayi’de faaliyet gösteren şubemiz GÖKRAIL / SİVAS ve İkitelli Organize Sanayi’de bulunan SAYDAM MOBİLYA firmaları ile birlikte günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında, büyük ölçekli birçok önemli proje gerçekleştirmiştir.

 

Faaliyet Alanlarımız

 

Yük Vagonu İmalatı

TCDD Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu genel ve özel talimatlar çerçevesinde, TÜE, UIC kriterlerine göre yolcu ve yük vagonları bakımı, onarımı ve yeni vagon üretimi yapmaktadır. Yolcu Vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sefaköy’de, yük vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sivas Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir.

 

Yolcu & Yük Vagonu Aksesuar Üretimi

Yolcu vagonlarına firmamız tarafından her türlü vagon tipi için vasistas pencere, havalandırma kanalı ve raf imalatları yapılmaktadır. Ayrıca DMU tip vagonların DM ve M araçları için aksesuar, yolcu bölmesi camları ve hava kanalları imalatları yapılmaktadır.

 

Mağaza İçi Raf Sistemleri

Raf sistemleri alanında 20 yılı aşkın tecrübemiz ve farklı ürünlerle alternatif çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Farklı sektörlerin farklı  amaçlarına yönelik raf sistemlerini,  pratik ve çok amaçlı olarak geliştirerek üretiyoruz.

 

Mobilya Üretimi

Bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek kalite, güven ve zamanında tam hizmet politikasını misyon edinen firmamız İkitelli OSB ‘de toplam 5000 metre kare kapalı alanda 50 kişilik kadromuz ile sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.