• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Gidaş İnşaat Taah. San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,080 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Fulya Sokak No: 1 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 04 88
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bezz ürünleri, markanın kendi fabrikalarında; orta-üst ve üst segmentte üretilerek; farklı ülkelerdeki editörlere, mobilya üreticilerine ve büyük çaplı toptancılara sunulmaktadır. Üretimin yarısı başta kontrat alanı olmak üzere iç piyasada, yarısı ihracat kanalında satılmaktadır.

 

Markanın koleksiyonları; hertürlü tasarım gereksinimine, müşteri odaklı revizyonlara, yeni önerilere özgün cevap getirebilecek beceridedir. 140 ve 280 cm eninde jakarlı dokuma makina ve ekipman parkına; kalite testleri yaparak, yüksek standartlı ürünler üretilmesini sağlayan tam donanımlı bir laboratuara sahiptir.Üst düzeydeki kalite standartları Bezz üretim kültürünün temelini oluşturur.Üretim planlama ve kontrol Weave-SYS üretim bilgi sistemi bilgisayar programı ile sağlanmaktadır.

 

“Bezz Contract” yoğun kullanım alanları için geliştirilmiş özel teknolojili kumaşlardır.Bu başlık altında; Trevira CS, Kanekeron  gibi iplikleri kullanır. Scotchguard gibi su geçirmezlik yağ iticilik bitim işlemleri  uygulanabilmektedir. Savunma ve sağlık gibi özel statik ortam kumaşları üretilmekte ve geliştirilmektedir.

 

Markamız koleksiyonları her yıl konusunda dünyanın en prestijli fuarlarından olan Evteks –Istanbul ve  Mood-Brussels fuarlarında sergilenmektedir.

Bezz markası  seçkin mekanlara özel “ yaratıcılar için yaratır.”

 

Ürün

BEZZ ürün geliştirme ekibi temaların belirlenmesinde dünya trendleriyle beraber mekan trendlerini de takip eder ve koleksiyon yaratılırken sanat yönetmenleri ile çalışır. Koleksiyonu dışında, mekan ve mobilya tasarımcıları için projelerine uygun ürün tasarlar, geliştirir ve üretir. Tasarım ve üretimde tüm yeni teknikleri takip eder ve kullanır. Kendisi yeni teknikler geliştirir, dener ve kullanılmasına öncülük eder. Farklı tarzı ile iplik tasarımına öncelikli yer veren BEZZSTUDIO, büyük-küçük, düz-dokulu, parlak-mat zıtlıkları içeren ürün seçenekleri ile tasarımcılara genişkullanım olanağı sunar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.