• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,730 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Ahmet Nazif Zorlu Bulvarı No: 10 Yunusemre / MANİSA
  • TELEFON: +90 236 213 01 71
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Başta EPAL ve ISPM 15 sertifikalı paletler olmak üzere her ölçüde ahşap palet ve orman ürünleri türevli taşıyıcı ambalaj malzemeleri imalatı yapmaktayız. Firmamız ISO 9001 belgesine sahip olup Kalite ve Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.Ürünler sayfamızdan ürünlerimize ulaşabilir ve iletişim sayfasından isteklerinize göre teklif alabilirsiniz.

EPAL Standardına uygun paletler

Euro paletlerimiz EPAL lisansına sahip olup 80 x 120 cm boyutlarında Avrupa standartlarında çam ağacından üretilmektedir.

Euro Palet’in en önemli özelliği çevreci olması olup ayrıca standart olması heryerde ve her sektörde kullanılabilmesine olanak vermektedir. Epal lisanslı paletlerin uluslararsı yaygın kullanımı 80×120 cm ölçülerinde standart bir palettir. Genel üretim ve kabul şartları UIC 435-2 talimatnamesinde temel olarak verilmiştir. Buna göre paletin dış ölçüleri 800×1200 -0+3 mm hassasiyetindedir.

Tahtada kullanılması gereken ahşap malzeme ölçüleri max. %22 nem oranında geçerli olan değerlerdir. EUR Palet olarak da bilinen paletin montajında kullanılan çivinin cinsinden, montajlama koordinatlarına kadar paletin dayanıklılığı maksimum düzeye çıkartacak özelliklerdedir. Paletlerin üretibilmesi yetki dahilinde olup, kalite kontrolü uluslararası gözetim şirketleri tarafından denetlenmektedir.

Ispm 15 Sertifikalı

Her çeşit ve ebatta temin edilibilen paletlerimiz üstün standartlara sahiptir. Ispm 15 standartlarında üretim yapılır.

Özel Üretim

Her çeşit ve ebatta tahta kasa üretimimiz bulunmaktadır. Siparişiniz doğrultusunda en uygun ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Endüstriyel Tarım Ürünleri

Firmamız başta Mısır, Buğday, Kuru üzüm olmak üzere tarım ürünleri alım satımı ve üretimi yapmaktadır. Sahip olduğu bayiliklerle başta Kimyevi Gübre, Mısır/Buğday tohumu gibi endüstriyel amaçlı tarım için kullanılan ürünlerinde satışını yapmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.