• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,542 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Biga Organize Sanayi Bölgesi Balıklıçeşme - Biga - Çanakkale / Türkiye
  • TELEFON: +90 286 324 3500
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GeGesan GeGeler Süt Ürünleri Gıda Sanayi Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. Kemal Paşa Tatlısı ve Biga Peynir Tatlısı olmak üzere iki ana ürün kategorisinde farklı bir tat olmayı hedefleyerek fabrikasyon üretime 1985 yılında başlamıştır. 2002 yılında Çanakkale/Biga Organize Sanayi bölgesinde 8275 m² arsa üzerinde 5500 m² kapalı alana sahip modern ve ileri teknoloji ile donatılmış işletmemiz üretime açılmıştır. Bölgede kurulan ilk fabrika olmamız gururumuzu bir kat daha arttırmıştır. GeGeler A.Ş. olarak, lezzet ve ürün kalitesi başta olmak üzere tüketicilerimize tam zamanında ve sorunsuz teslim için profesyonel hizmet veren bir şirket olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Koşulsuz tüketici memnuniyeti odaklı ve hijyenden asla ödün vermeyen kuruluşumuz ISO 22000 uluslararası kalite standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir.

Ulusal/yerel marketler ve catering işletmeleri aracılığı ile sofralarınıza GeGeler A.Ş. ürünlerini konuk ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyonumuz;

Toplumun belleğinde GeGeler markasını sağlık, güven, lezzet kavramlarıyla özdeşleştirerek; Kemalpaşa ve Peynir Tatlısı denildiğinde akla gelen ilk marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, tüketici memnuniyetini ve insan sağlığını ön planda tutmayı temel amaç edinen kurumumuzun gelişen teknoloji ve değişen üretim şartlarına uyarak sürekli gelişimini sağlamayı görev azlederiz.

Değerlerimiz;

Etik
Tüm üretim faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürüterek; etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürebilmek.

Kalite
Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe yaşatmaya devam etmek ve bu bilincin bir yaşam modeli olarak benimsenmesini sağlamak.

Güven
Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız.
Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

Çevreye ve İnsana Saygı
Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparak insan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı ve yaşatmayı amaç ediniriz.

Üretim;

Ürünlerimiz Kemalpaşa Tatlısı ve Biga Peynir Tatlısı üretimi tatlıların muhteviyatındaki en önemli hammadde olan sütün Gegeler A.Ş. ye sevkiyatı ile başlar.

Süt köylerdeki soğutma tanklarında günlük toplanarak, firmamıza ait süt tankerleri ile fabrikamıza nakledilir. Böylece, kurulmuş olan ‘soğuk süt zinciri hattı’ süt içerisindeki bakteri oluşumunu engeller ve aynı zamanda kaliteli süt alımını sağlar.

Sevk edilen sütler paslanmaz çelik ve çift cidarlı kaynama kazanlarında uygun sağlık koşullarınca belirlenen derecede kaynatılır. Plakalı pastörizatörden geçirilerek soğutulan sütler mayalama tanklarına alınır. Peynir mayası* ilave etmek suretiyle günlük tuzsuz peynir üretilir. Elde edilen peynir Kemalpaşa Tatlısı ve Biga Peynir Tatlısının içeriğindeki diğer hammaddeler ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan karıştırılarak tatlı hamuru elde edilir.

Hamur otomatik hamur kesme makinelerinde şekillendirilerek fırınlanmaya hazır hale getirilir. Fırınlanan tatlılar son hallerini almak için paketlenme bölümüne alınır. Dolum makinelerinde el değmeden ambalajlanan tatlılar rutubetsiz ve güneşsiz fabrika depolarımızda korunarak yine aynı koşulara sahip araçlarla tüketicilerimize kaliteli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.