• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Form Narenciye İşl. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,269 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Semih MARANGOZOĞLU
  • ADRES: Venüs Sokak No 16 Narlıdere - İzmir - Türkiye
  • TELEFON: +90 232 239 05 69
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Temelleri 1940 yılında Eminönü Meyve Halinde atılan meyve sebze ticarethanemiz,1993 yılında kurumsallaşarak Form Narenciye Ltd ismini almıştır. Sirketimiz 1960 senesinden bugüne , üç nesildir zincir marketlere taze meyve sebze tedarik etmektedir.

Meyve ticaretimize ek olarak bünyemizde narenciye işleme fileleme tesisi,taze kesilmiş yıkanmış sebze tesisi,elma paketleme tesisi ve meyve üretim çiftlikleri bulunmaktadır.

Firmamızın yakın geçmişte Ege bölgesinde yapmış olduğu üretim çiftliklerinde uluslararası ıslah firmalarının favori çeşitleri üretilmektedir.

Ayrıca 20 yılı aşkın süredir Güney Yarım Küre ülkelerinden sezon dışı ürünler ve Orta,Güney Amerika ülkelerinden tropical ürünler ithal etmekteyiz.

Izmir ve Salihli Fabrikalarimızda Tesco, Migros, Tansas ve Dia zincir mağazaları için bir çok ürün çeşidinin paketlemesini yapmaktayız.

Kontratli uretici gruplarimiz Globalgap sertifikalı; ıspanak, salata ve diger sebze uretimleriyle taze kesim ve paketleme operasyonlarimiza guvenli urunler tedarik etmektedirler.

Ayrıca Salihli meyve üretim plantasyonlarımızda Globalgap sertifikalı Kayısı, Elma, Nektarin, Erik, Nar ve Yassı şeftali üretimi yapılmaktadır.

Fab2: Salihli Organize Sanayi Bölgesi Salihli – Manisa / Türkiye

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.