• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,158 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No: 25 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 06 22
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1986 yılından bu yana faaliyet gösteren Fistaş A.Ş. 4 adet fabrikasında, 65.000 m2 kapalı alan üzerinde yüzlerce çalışanıyla, tekstil sektörünün dokuma, ev tekstili, kadın kumaşı, erkek kumaşı, düz örgü, yuvarlak örgü, el örgü, çorap iplikleri , Chenill(Şönil), Halı ve Halı iplikleri v.b. gibi tüm kullanım alanları için fantazi  ve klasik iplikler üretmektedir.Günlük yaklaşık 40.000kg kapasitesindeki üretimimiz içinde 8000’in üzerinde farklı ürün bulunmaktadır:

Nm 1 – Nm 70 arasinda degisik kalinliklarda 100% yün, yıkanabilir yün, yün/viskoz, yün/ipek, yün/tiftik, yün/alpaca, yün/kaşmir, yün/akrilik, yün/polyester, yün/polyamide ve diğer elyafların değişik oranlarda karışımları.
Nm 4 – Nm 50 arasinda degisik kalinliklarda  yün/PBT, yün/elasthan, yün /polyamide, yün/akrilik/PBT, yün/akrilik/elasthan, yün/akrilik/polyamide, akrilik/PBT, akrilik/elasthan, akrilik/polyamide ve bunların viscose, polyester gibi diğer elyaflarla karışımlarında, yapılan core-spun (çekirdekli) iplikler.

Nm 2 – Nm 36 aralığında siro*-spun (çift renkli) iplikler.
Nm 1 – Nm 70 aralığında her turlu karisimdan melanj, jaspe, ve degrede boyama (space-dye) gibi çok renkli elyaf boyama teknikleri kullanılarak üretilmiş, tow’dan boyalı , topstan boyalı ve iplikten boyalı çok renkli HB (high-bulk) ve relax iplikler.
Nm 1 – Nm 30 araliginda her türlü karışımdan tek, çift ya da daha fazla katlı fantazi iplikler.

Elyaftan boyalı, tow’dan boyalı, topstan boyalı, çile ya da bobin boyalı. Polikromatik (çok renkli) boyalı, baskılı, değişken renk geçişli iplikler.

Nm 1 – Nm 30 araliginda  her türlü elyaf karışımından yapılmış triko şonil, onde, nope, frize , flame, bukle, kroşe, bant, şerit, lase, pom pon türü iplikler, kısa/uzun tüylü, aralıklı tüylü, kağıt efektli , boncuklu, pullu, iplikler.
Viscose, rayon (floş), pamuk, keten, ipek ve karışımlarından parlak ya da mat,  yumuşak ya da krep efektli iplikler.

2 numaradan 18 numaraya kadar her türlü düz (triko) ve 2 numaradan 24 numaraya kadar her türlü yuvarlak örgü makinesinde kullanıma uygun iplikler.Döşemelik kumaş, tül perde, dekor perde, duvar tekstili, hali gibi ev tekstili ürünlerine yönelik her türlü dokuma tezgahında kullanıma elverişli iplikler.

Bayan dış giyimi (etek, ceket, pantolon) ve erkek dış giyimi (ceket, pantolon) için üretilen kumaşlarda kullanıma uygun fantezi dokuma iplikleri.

El Orgu kullanımi  için 10, 20,25, 40, 50, 70, 80, 100 ,200, 250, 500 ve 1000 gm’lık yumak, makara, kuka ve çilelerde ambalajlanmış binlerce çeşit fantezi el örgü, goblen ve hobi ipliği üretmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.