• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,022 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Zambak Sokak No: 2/B Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 52 80
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Fersam Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında kurulmuş olup, 8 adet 360 cm eninde armürlü dokuma makinası ile Otosansit Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır.

Bir yıl sonra, artan talepler nedeniyle 8 adet 340 cm eninde jakarlı dokuma makinası bünyemize katılmıştır. Mevcut işletme alanının yetersiz kalması sonucu, 2007 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesine taşındıktan sonra, makina parkımıza 12 adet 190 cm eninde armürlü dokuma makinası daha ilave edilmiştir. Bugün, 8 adet jakarlı 20 adet armürlü olmak üzere, toplam 28 adet dokuma makinası ile 2400 m2 kapalı alanda, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Mevcut makina parkımızla, çözgüde polyester veya naylon, atkıda pamuk ve viskon olarak ürettiğimiz kumaşları aynı zamanda lycralı olarak da dokumaktayız. Ürün yelpazemiz bayan giyimi için kumaşlarla, ev tekstiline yönelik vual, organze ve fonluk perdelik kumaşları içermektedir. Firmamız tescilli FERMEZZA markası ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında ürünlerini satışa sunmaya başlamıştır. Amacımız,en son model makina parkımızda ürettiğimiz kumaşlarımızı yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktır.

 

Ürünler

Fabrikamızda son model jakarlı ve armürlü dokuma tezgahlarımızla vual, organze ve fonluk olarak polyester perdelik kumaş üretimi yapılmaktadır. Armürlü tezgahlarımızda, çözgüde polyester ya da naylon, atkıda ise pamuk ve viskon kullanarak bayan dış giyimine yönelik kumaşlar da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, istenildiğinde lycralı olarak da dokunmaktadır.

 

Üretim

2400 m2 kapalı alanda kurulmuş olan tesisimiz 8 adet 360 cm ve 12 adet 190 cm eninde Somet Excel armürlü dokuma makinasına sahiptir.

Jakarlı dokuma bölümümüzde 8 adet 340 cm eninde Somet Alpha armürlü dokuma makinası mevcut olup, üzerlerinde de 6 adet Staubli ve 2 adet Bonas jakar makinaları bulunmaktadır. Makinalarımız 60 dizimdir ve 4 adedi 3072, diğer 4 adedi de 2680 platinlidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.