• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
550 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Necip Filiz
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Turan Bahadır Caddesi No:15 Honaz / DENİZLİ
  • TELEFON: +90 258 269 16 64
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 1983 yılında “Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.” ismiyle kurulmuştur. Ülkemizde, fabrika düzeyinde dekoratif demir imalatını hedefleyen firmamız, büyük emek ve özveri göstererek ferforje sektörünün kurucusu ve öncüsü olmuştur.

 

Şirketimiz, ferforje ürünleriyle yurdumuzun dört bir yanına bayilikler vererek müşterilerine daima yakın olmaya gayret etmiş, şu anda yaklaşık 250 bayisiyle büyük bir aile haline gelmiştir. 1999 yılında, ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini almaya hak kazanan firmamızdaki tüm personelimiz, dünyanın ilk ISO 9001 belgeli dekoratif demir üretici firması olmanın haklı gururunu ve sorumluluğunu her zaman hissetmektedir. Üretim çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojik imkanları bakımından firmamız şu anda Türkiye, Orta Doğu ve Balkanlar’da ferforje sektöründe liderliği elinde tutmaktadır.

 

Denizli’de yer alan fabrikalarımızda CNC tezgahlarımız ile ferforje modellerimiz için kalıp işleme ve şekillendirme işlemlerimiz ile bakım faaliyetlerimizin gerçekleştirildiği Makine İmalat Birimi’miz bulunmaktadır. Bu birim ayrıca ürünlerimize yönelik Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmekte ve geliştirdikleri yeni teknikler ile Fatih Ferforje’nin üretimine katkı sağlamaktadır.

 

Demirden mamul her türlü dekoratif ferforje ürünler, dekoratif borular, kesme ve baskılı saclar, sıcak ve soğuk dövme parçalar ile, Genişletilmiş hazır çelik profiller ve delikli casing sondaj boruları imalatı Şirketimiz bünyesindeki markalar adı altında gerçekleştirilmektedir.

Üretim Alanı : 25.000 m2 kapalı alan
Toplam Çalışan : 150 kişi
Kapasite : 11.000 ton/yıl
Yurtiçi Bayiler : 350
Yurtdışı Bayiler : 32

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.