• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Mill Tech İstanbul – Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı

687 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Ekim 9, 2020 7:30 am
  • TARİH: 10-13 Mart 2021
  • WEB ADRESİ: www.milltechistanbul.com/
  • ORGANİZATÖR: Pozitif ve ITF Fuarcılık A.Ş.
  • YER: CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi

ETKİNLİK HAKKINDA

Değirmen sanayi fuarcılığın gerçek adresinde!

 

Düzenlediği başarılı fuar organizasyonları ile hem ülke ekonomisine, hem de katılımcı firmalara büyük katkılar sağlayan CNR Holding, Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği (DESMÜD) ile birlikte, Türk değirmen sanayinin en büyük ticari platformu Mill Tech’i CNR Expo’da hayata geçiriyor.

 

10-13 Mart 2021 tarihleri arasında, fuarcılığın gerçek adresinde katılımcı, ziyaretçi ve ticaret kapasitesini de artıracak olan fuar, sektördeki tüm ürün gruplarını ve yeni teknolojileri uluslararası alıcılarla bir araya getirecek.

 

Mill Tech, BIA ile yabancı alıcı rekoru kıracak

 

CNR Holding, fuara yurt dışından ilgiyi artırmak için, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA – Global Pazar İstihbarat Sistemi’ni kullanacak. Bu sistem ile dünyanın dört bir yanından değirmen makine ve teknoloji alıcılarını fuara davet ederek, ihtiyaçları doğrultusunda Türk firmaları ile buluşturulması sağlanacak. Özellikle farklı ülkelerden alımı yapan ve daha önce Türkiye pazarına girmemiş alıcılar bu sistem sayesinde fuara getirilecek. BIA sisteminin katkısıyla düzenlenecek Mill Tech’in profesyonel ziyaretçi rakamının 15 binin üzerine çıkması hedefleniyor.

 

Mill Tech’in yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente aracılığı ile de yapılacak.