• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Etap Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,014 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Necip Turagankur Caddesi No: 7 Yunusemre / MANİSA
  • TELEFON: +90 236 213 08 50
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

“Kaliteli ve zamanında üretim, yüksek verimlilik” firmamızın temel ilkesidir.

Etap Otomotiv olarak 1976 yılında bu ilke ışığında kurmuş olduğumuz firmamızda, 40 yıllık tecrübemiz ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. 20 kişilik çalışan kadromuz ile birlikte otomotiv ve makine yedek parça endüstrisine muhtelif parçaları, yan sanayi ve fason olarak üretiyoruz.

Çoğunlukla otomotiv endüstrisine yönelik olarak ürettiğimiz ürünler ile hali hazırda konusunda büyük, kendini kanıtlamış firmalara hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti, yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyet esaslarına dayandırarak yaptığımız çalışmaları, uzun yıllar aksama olmadan devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz.

Etap otomotiv olarak yatırımlarımıza gelişen teknolojiyi yakın takiple yön vermekteyiz. Üretim kalitemizi en üst düzeyde tutarak kapasitemizi arttırmak ve güçlü yanlarımızdan olan hizmet kalitemizi sürdürerek mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Talaşlı imalat bölümümüzde, CNC Torna, CNC İşlem Merkezi, freze ve üniversal tornalarda deneyimli çalışanlarımızla kaliteli ve seri olarak her türlü talaşlı imalat ürünleri, otomotiv jant üretim kapakları, muhtelif kalıp parçaları, kesici ve delici zımbaları ve muhtelif yedek parça aksamı vb. üretilmektedir.

Sac işleme bölümümüzde, CNC Punch Pres, CNC Abkant pres, Giyotin ve 5-130 ton kapasite aralığındaki Eksantrik preslerimizde, kendi imalatımız olan TV askı aparatları yanında her türlü parçanın kesim ve basım işi talep edilen şekilde seri olarak yapılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.