• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Estaş Medikal

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
510 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Şeyhşamil OSB Mah. Halis Vermezoğlu Cad. No: 57 Merkez / Sivas / Türkiye
  • TELEFON: +90 346 218 17 24
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.estasmedikal.com
  • E-POSTA: info@estasmedikal.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şeyhşamil OSB Mah. Halis Vermezoğlu Cad. No: 57 Merkez / Sivas / Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1977 yılında otomotiv sektörünün ihtiyacı olan kaliteli, hassas ve yüksek teknoloji gerektiren ürünleri imal etmek hedefi ile kurulmuş olan ESTAŞ Eksantrik; teknik, tasarım ve ticari bilgi donanımını medikal sektörüne yönlendirerek, ülkemizin yerli ve milli üretim hamlesine katkıda bulunmak amacıyla grup şirket’i olan ESTAŞ Medikal’i 2015 yılında kurmuştur. İlk etapta, kemik tümörlerinin tedavisi için kullanılan Diafiz ve Artrodez protezlerinin tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştiren ESTAŞ Medikal, ortopedi, beyin cerrahisi ve çene-yüz cerrahisinde kullanılan farklı ürün gruplarını da kısa bir süre içerisinde tecrübesi ve dinamizmi ile bünyesine katmıştır. Medikal sektörü haricinde, 2018 yılında otomotiv sektöründe kullanılmak üzere, toz metalürjisi ürünleri, sac şekillendirme mühendisliği ürünleri ve dişli gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.  Sürekli geliştirme ve inovatif bakış açısı ile hareket eden şirketimiz 2019 yılında Dental İmplant ve Abutment Sistemlerini de ürün çeşitleri arasına katmıştır.  Ortopedi, dental ve ortez-protez alanlarında kişiye özel (unique) tasarım ve üretimleri yapmak adına kurulan Dijital Tasarım ve Uygulama Merkezimiz, 2020 yılında ilk etapta dental üst yapı çözümlerini sunmak adına faaliyetlerine başlamıştır.

 

2009 yılında kurulan ve 2011 yılında bakanlık onayını alan Ar-Ge Merkezi’miz bünyesindeki mühendislik altyapısı, simülasyon, tersine mühendislik, kalite kontrol ve hızlı prototipleme laboratuvarları, prototip geliştirme atölyeleri ve otomasyon birimi sayesinde, firmamız ülkemizin yerli ve milli üretim hamlesine katkı sağlamayı hedeflemiştir. Bu hedefler doğrultusunda otomasyon birimimiz; talaşlı imalat, ölçüm ve montaj tezgâhları, robotik sistemler ile medikal sektörünün ihtiyacı olan tıbbi cihazların tasarım ve üretimlerine 2017 yılında başlamıştır.

 

ESTAŞ Eksantrik firmasının savunma sanayindeki tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda firmamız savunma sanayinde başta ülkemiz olmak üzere diğer ülkelerin de ihtiyacı olan ürünlerin imalatı konusunda çalışmalara başlamıştır. Savunma sanayinde de kaliteli, hassas ve yüksek teknoloji gerektiren ürünleri imal etmek hedefimiz doğrultusunda çalışmalarız devam etmektedir.   Ar-Ge ve inovasyon anlayışı ile ilerleyen ve Üniversite-Sanayi İşbirliğine önem veren firmamız, kendi alanlarında uzman akademisyenler ile ortak projeler, fikri haklar, yayınlar ve klinik çalışmalar yürüterek Üniversite-Sanayi İşbirliklerini güçlendirmektedir.  İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, otomotiv sektöründe uluslararası alanda sağladığı başarıyı medikal sektörde de yakalayıp sektöre yön veren bir konumda olmayı hedeflemektedir.

 

Ürünlerimiz

Tümör

Diafiz Protezi
Diz Artrodez Protezi
Omuz Protezi
Dirsek Protezi
Diz Protezi
Kalça Protezi

 

Travma

Plak ve Vida Grubu
İntramedüller Çivi Grubu
Eksternal Fiksatör Sistemi
Ti-Kablo Sistemi
Artroplasti

 

Beyin Cerrahi

Pediküler Fiksasyon Sistemi
Plak Grubu
Peek Kafes Sistemi

 

Dental

Dental İmplant
Abutment Sistemi
Ölçü Parçaları
Kron Köprüler

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.