• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,397 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik OSB 1474 Sokak No: 58 - 60 Ostim - Yenimahalle - Ankara / Türkiye
  • TELEFON: +90 312 395 29 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yaklaşık 40 yıldır ER MAKİNA, Türkiye’nin önde gelen dişli imalat şirketlerinden biri olmuştur. Aynı quantities.ER MAKİNA ayrıca planet redüktör ve taşıyıcılar uzmanlaşmıştır üretir ve büyük üretim ve küçük (prototip) hem de yüksek kalitede, karmaşık, hassas vites, özel tasarlanmış vites, vites kutusu meclisleri ve ticari ve havacılık uygulamaları için alt montajları, hizmet eder Ağır inşaat makineleri ve kaya matkabı ve drifter için yedek parça üretimi için.

ER MAKİNA, imalat, mühendislik ve tasarım konularında kapsamlı deneyime sahip kalifiye elemanlarıyla yüksek kaliteyi ve müşteri ihtiyaçlarını aşmayı taahhüt eder. Taahhütümüzle ilgili olarak, yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için önde gelen yüksek kaliteli üretim dişli bileşenleri üreticisi olmak için temel hizmetlerimizi genişlettik. Havacılık, madencilik, ağır inşaat, petrol ve gaz, çimento, kimya ve petrokimya alanlarında çeşitli zorlu uygulamalara hizmet ediyoruz. yüksek hızlı dişli kutuları, uçak motoru şanzımanları, iniş takımı bileşenleri, sızdırmaz manyetik tahrik pompaları, planet dişli kutuları, redüktör dişli kutuları ve robotik sistemler gibi endüstriler.

Çeşitli uygulamalar için uygun hava-uzay bileşenlerini tamamlamak için gerekli olan tüm DIN, ISO, ANSI, AGMA ve şirket spesifik özelliklerine aşinayız. ER MAKİNA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 sertifikalı ve AS 9100 uyumludur.

Bizim dileğimiz, özel çalışanlarımızın mükemmelliği ve uzmanlığı ile üstün standartlara ulaşarak müşterilerimizle uzun süreli güçlü ortaklıklar kurmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.