TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,106 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Cevdet İnci Caddesi No: 5 Yunusemre / MANİSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 236 213 09 31
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Endel Şirketler Grubu, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.

Endel Şirketler Grubu; Endüstriyel Ürünler Grubu, Yapı Malzemeleri Grubu olarak 2 ana gruptan oluşmaktadır. Bu 2 ana grup dışında grup içi ve dışı şirketlere ana faaliyet alanları dışındaki servileri sunmak için kurulu şirketleri içermektedir. Buradaki ana faaliyet alanları makine-teçhizat, inşaat ve sigorta hizmetleridir.

Endel Endüstriyel Ürünler Grubu ise Kabel, Bekel ve Endel markaları adı altında kablo grupları, kondanserler ve bulaşık makinesi sepetleri üretmektedir. Endel Endüstriyel Ürünler Grubu, müşterilerine ürün tasarımından ürün teslimine kadar özel çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

 

Nace Kodu: 27.90.00

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.