• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Emis Kanatlar Elek. Makina İml. San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
455 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Şeftali Cadde No:31 16145 Nilüfer/BURSA
  • TELEFON: +90 224 441 05 80
  • FAX: +90 224 441 64 84
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.emiskanatlar.com
  • E-POSTA: info@emiskanatlar.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Şeftali Cadde No:31 16145 Nilüfer/BURSA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1953 yılında elektrik motorları ve yüksek gerilim trafoları konuları ile iştigal eden ve bu günkü şirketimizin kurucusu olan M. Nazmi Kanatlar tarafından şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 1984 yılında büyümenin getirdiği gereklilik ile şimdiki adı ve ticari konumu olan emis-KANATLAR A.Ş. ticari faaliyetlerine devam etmiştir.

 

1993 yılında, Stanley Air Tools’ un Türkiye temsilciliği alınmış ve buna bağlı olarak otomotiv endüstrisi ile çalışmalara başlanmıştır. Aynı yıl içinde, Oyak-Renault Otomobil Fabrikası ile gerekli anlaşmalar yapılmış, montaj hattının tamamen Stanley Havalı El Aletleri ile çalıştırılması için gerekli tesis kurulmuştur. Bundan sonra, Türkiye’ de bulunan diğer otomotiv ana üreticileri ve yan sanayileri ile de çalışmalar başlatılmıştır.

 

2000 yılına kadar otomotiv endüstrisi ile yapılan çalışmaların sonucunda, edinilen birikimin değerlendirilebileceği imalat konuları belirlenmiştir. Buna bağlı olarak, somun sıkıcılarının tork etkisini yok edebilmek amacı ile artikülasyon kolları üzerinde yapılmış ve ilk model projelendirilip imalatına geçilmiştir.

 

2001 yılında, yine otomotiv endüstrisine hizmet edecek özel projeler ile havalı manipulatör ve asistansların imalatına başlanmıştır. İki yıllık bir sürede otomotiv devi firmalara beş adet artikülasyon kolu, üç adet potans kolu, on iki adet manipulatör ve asistans imal edilerek ciddi görevler başarı ile tamamlanmıştır.

 

2003 yılında, elektrikli manipulatör imal etme kararı alınmış ve gerekli çalışmalara başlanmıştır. Şu an Türkiye deki tek ve avrupadaki sayılı elektrikli manipulatör imalatçıları arasında bulunulmaktadır. Manipulatörlerimiz ve artikulasyon kollarımız ile ilgili gerekli olan CE belgeleri de alınmıştır. Otomotiv ve yan sanayilerde imalatımız olan Elektro-Float manipulatörlerimiz çalışmaktadır.

 

Bundan sonraki zamanlarda kalite anlayışımız ile beraber birçok tekstil, otomotiv ve yan sanayi firmalar havalı manipulatörlerimizi kullanmaya başlamışlardır. Çağın gerekleri ile beraber Otomasyon sistemlerine ve bunların entegre edildiği özel makine imalatlarına başlanmış ve doğal olarak bünyemizde güçlü bir otomasyon ve tasarım ekibi oluşturulmuştur. Robot eli üniteleri ile robotik uygulamalarda sınırsız çözümler üretilmektedir. Ayrıca bunlara paralel olarak 3 eksene kadar servo sistemli özel ünitelerin tasarımı, imalatı ve programlanması yapılarak müşterilerimize özel çözümler sunulmaktadır.

 

2009 yılında Alman pnömatik devi FESTO ile ortak çalışmalar başlanmış ve konularımız ile ilgili projelerde SİSTEM PARTNERİ olarak destek verilmektedir.

 

2010 yılı sonunda Egemin Automation ‘ın (USA) Türkiye temsilciliği alınarak AGV (otomatik güdümlü araç) uygulamaları ile insansız yük taşıma ve depolama otomasyonlarına başlanmıştır.

 

Ürünlerimizi, Türkiye ve Avrupa pazarında ülkemize yakışır bir kalite ile sunmak, hedeflerimizin başında gelmektedir. Bunun teminatı olarak da ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi kurulmuş ve belgeleri alınmıştır.

 

Ürünler

AGV (Otomatik Güdümlü Araç)
Elektrikli Manipulatör
Havalı Manipulatör
Elektrikli Somun Sıkıcılar
Havalı Somun Sıkıcı
Robot El Üniteleri
Asistans Kolları
Makine Parkuru
STANLEY

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.