• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,970 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 114. Cad. No: 415 UŞAK
  • TELEFON: +90 276 266 70 70
  • FAX: +90 276 266 71 06
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.dortegida.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi 114. Cad. No: 415 UŞAK

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Şirket Profili

Dorte Gıda San. ve Tic. A.Ş.  Ankara Tesisleri’nde; meyve, sebze ile et, tavuk, süt ve deniz ürünlerinin şoklanması, depolanması ve lojistik hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Kısa sürede gelişen firma, Uşak’ta kurduğu dondurulmuş gıda tesisleri ile hem üretim, hem de depolama kapasitesini artırmıştır.

Dorte Gıda  Ankara Tesisleri’nde; barkodlu ürün takip ve depo yönetim sistemi olan, drive-in raflı, 6.000 ton depolama kapasiteli soğuk hava deposu mevcuttur. Ayrıca, günlük 24 ton kapasiteli (-40°C) şoklama ünitesi bulunmaktadır. Kendisine ait frigorifik araç filosu ile ürünlerin son kullanıcıya kadar dağıtımını yapmaktadır.

Dorte Gıda Uşak Üretim Tesisleri’nde; çilek, vişne, kiraz, kayısı, frambuaz, böğürtlen, taze fasulye, bamya, soğan, ıspanak, brokoli, karnabahar, biber, bezelye, havuç, domates, patates gibi taze meyve ve sebzeleri işlemekte, yıllık 15.000 ton dondurulmuş gıda üretimi gerçekleştirmektedir. Dorte Gıda San. ve Tic. A.Ş. Uşak Üretim Tesisleri’nde barkodlu ürün takip ve depo yönetim sistemine sahip, 6.000 ton depolama kapasiteli soğuk hava deposu mevcuttur.

Dorte Gıda Uşak Üretim Tesisleri’nde üretilen ürünler, bölgenin en verimli tarım arazilerinden ziraat mühendisleri denetiminde tedarik edilip, gıda mühendisleri denetiminde işlenmekte, şoklanıp (IQF), paketlendikten sonra, depolarda satışa ve sevkiyata hazır şekilde muhafaza edilmektedir.

Dorte Gıda, dondurulmuş gıda ürünleri portföyünde yer alan, ancak yurt içi üretimin tüketim talebini karşılamadığı durumlarda, ürünleri ithal etmekte, ayrıca kendi tesislerinde ürettiği ürünleri ihraç etmektedir.

Dondurulmuş gıda ürünleri nihai tüketicilere  frigorifik araçlar ile soğuk zincir kırılmadan sevk edilmektedir. Depolanan tüm ürünler, barkod ve depo yönetim sistemi sayesinde geriye yönelik takip edilebilmektedir. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 kalite belgelerine sahiptir.

Dorte Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin hedefi, konusunda kalitesi ve güvenilirliği ile fark yaratan Türkiye’nin önemli gıda firmalarından birisi olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.