• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
99 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. No:22 ve 45, PK:41420 Çayırova/KOCAELİ
  • TELEFON: +90 262 676 90 90
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.dogusotomotiv.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. No:22 ve 45, PK:41420 Çayırova/KOCAELİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Doğuş Otomotiv, kurumsal stratejisini “müşteri memnuniyeti odaklı çalışma” hedefi üzerine inşa etmektedir. Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir.

 

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 11 uluslararası marka ve bağlı 12 ürün grubunun temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda, Bentley, Lamborghini, Porsche, Volkswagen Ticari Araç, Scania markalarından ve bu markaların 80’in üzerinde modelden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır.

 

Şirket ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında Scania Engines markasıyla, soğutma sistemlerinde Thermo King ile ve denizcilik sektöründe Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça alanında Doğuş Marine Services ile rekabet etmektedir. 2021 Ekim ayı itibarıyla da Galataport İstanbul’da Doğuş Otomotiv Plus adıyla müşteri deneyim merkezini açmıştır.

 

Sunduğu hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini bir numaralı öncelik ola­rak ele alan Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin en geniş Yetkili Satıcı ve Servis ağla­rından birine sahiptir. Tüm ülkeye yayılmış olan 630’dan fazla müşteri buluşma noktası, Doğuş Otomotiv’in müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetlerini yay­gın ve kesintisiz bir şekilde sunmasını sağlamaktadır. Şirket, bu kapsamda müşterilerin her türlü istek ve ihtiyacına en üst düzeyde cevap vermek amacıyla 2014 yılında Değer ve İlgi Merkezi’ni faaliyete geçirmiştir.

 

Doğuş Otomotiv, bir araca sahip olmanın yaşam döngüsünün her aşamasında var olmak stratejisiyle ithalat ve dağıtım, perakende, bilgi teknolojileri alt yapısı, lojistik hizmetler, yedek parça ve aksesuar ticareti, müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, tüketici finansmanı, filo kiralama, araç muayene ve sigortacılık gibi hizmet alanlarında önemli yatırımlara imza atmıştır.

 

2000’den fazla çalışanıyla Doğuş Otomotiv, Türkiye’deki otomotiv sektörünün en önemli oyuncularından biridir. 2004 yılın­da halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri Borsa İstanbul’da (BİST) “DOAS. IS” kodu ile işlem görmektedir.

 

Doğuş Otomotiv, tüm iş süreçlerini sosyal çevresel ve ekonomik sorumluluk anlayışı pa­ralelinde şekillendirmektedir. Bu bakış açısı doğrultusunda Doğuş Otomotiv, 2009 yılında Türkiye’de sektörünün ilk Kurumsal Sorumluluk Raporunu yayım­lamış ve 2010 yılında Birleşmiş Milletler Global Compact’i imzalamıştır. Şirket, toplumdaki trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve algıyı pozitif yönde artırmak amacıyla 2004 yılında “Trafik Hayattır!” sloganıyla başlattığı sosyal sorumluluk faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.