• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Dinex Egzoz ve Emisyon Tekn. A. Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,004 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yıldırım Beyazıt Mahallesi Bayrak Sokak No: 16/1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
  • TELEFON: +90 282 736 40 40
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Dinex 1982 yılında Grethe ve Jorgen Dinesen tarafından kuruldu. 2000 yılında Torben Dinese CEO oldu ve sonra 2011 yılında tüm Dinex Group’un en fazla hissesinin sahibi oldu.

Bugün Genel Merkezi Danimarka’da bulunan Dinex Group dünya çapında 20 şirket aracılığıyla çalışmakta ve 1200’den fazla çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır. Dinex Group, Danimarka, İngiltere, Finlandiya, Almanya, Letonya, ABD, Türkiye, Rusya, Çin’ de üretim ve satış tesisleri vasıtasıyla 16 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Brezilya da yeni üretim tesisleri planlanmaktadır, Ayrıca,  Dinex Group İspanya, İtalya, Fransa, Almanya, İngiltere, Polonya ve Sırbistan’da satış şirketlerine sahiptir.

Dinex Group ağır dizel ve benzinli motor endüstrisi için inovatif mühendisliğe sahip egzoz ve emisyon kontrol ürünlerinin ve çözümlerinin önde gelen küresel üreticisi ve dağıtıcısıdır.

20.000’den fazla parça ile sürekli büyüyen bir portfolyo ve tam sistemler; borulardan, susturuculara, kelepçelere, egzoz aksesuarlarına, dekuplaj elemanları, yalıtımlar ve DOC, DPF, SCR, POC, ve F-SCR için kendi kaplama ve alt katman teknolojiler ile gelişmiş son işlemleri temsil etmektedir. Dinex Group, ful sistem entegrasyonunu ve üretiminin yanı sıra hem emisyon alt katmanları hem de kaplama imkânlarına ilişkin kendi çekirdek teknolojisine sahip dünyadaki tek egzoz ve emisyon ürünleri üreticisidir.

İnovatif bir Ar-Ge merkezi olan Dinex Teknoloji Merkezi 2007 yılında tamamlandı ileri gelişime ilişkin son teknoloji ve endüstriye yönelik tam sistem entegrasyonu çözümleri sunmaya başladı. Dinex Group’u eşsiz ve üstün kılan şey, Dinex Group’un şimdi ve gelecekte dünyanın lider egzoz mühendisliği teknolojisi sağlayıcısı olarak kendi pozisyonunu belirleyecek teknoloji platformuna sahip olmasıdır.

Dinex Group’un müşterileri, çevreci alanlar için değişik çözümler dahil kamyon ve otobüsler için egzoz ve emisyon yedek parçaları distribütörlerinin yanı sıra orta-ağır büyük dizel ve benzinli motorlara sahip yolda giden ve sabit duran dünya çapındaki araç üreticileridir. Ayrıca, Dinex Group, deniz, demiryolu, güç üretimi ve off-road ağır makineler için tam çözümler sağlayan büyük motor üreticileri ile de çalışmaktadır.

Kendi teknoloji platformumuza bağlı olarak yüksek kalite ürünlerin üretimine olan bağlılığımız yüksek performans kültürümüz ve egzoz ve emisyon sistemleri çerçevesinde yeni şeyler keşfetmek için olan sürekli arzumuzdan kaynaklanmaktadır.

Müşterilerine küresel ve yerel anlamda hizmet sunmak için, Dinex Group küresel genişlemesini sürdürecek ve pazarlara yakın kararlar verebilmek için tüm bölgelerdeki yerel çabalarını da devam ettirecektir. Dinex Group, müşterilerine öncü ürünleri ve iyileştirilmiş sistemleri sunarak dünyanın daha temiz bir yer olarak kalması için hep mücadele edecektir.

Sistem Entegrasyonu

Müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması Dünya çapında bir tedarikçi olan Dinex, bütün egzoz sisteminde yüksek kalite sağlamaya çalışmaktadır. Dinex, tüm dünyadaki çevresel taleplere ve müşteri taleplerine uygunluğu sağlamak için esaslı testler gerçekleştirmektedir.

Müşteriler kullanıyor Müşterilerimiz, ürünlerimizi EURO IV, V, VI ve TIER 4 nihai ürün kapsamındaki global emisyon normları için kullanmaktadırlar. Dinex bugün, kamyon segmenti ve arazi makine segmenti için DPF ve SCR sistemlerinin birleşimi olan geleceğin TIER 4 nihai ürünleri için komple EURO IV ve V sistemleri tedarik etmektedir.

Egzoz Kolektörleri ( Manifoldları ) – Egzoz Boruları – Egzoz & Emisyon Sistemleri Üreticisi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.