• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Dekorister Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,804 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Biga Organize Sanayi Bölgesi Biga - Çanakkale / Türkiye
  • TELEFON: +90 286 316 31 65
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?

Biz işimizi seven insanlarız. Ekibimiz çekirdekten yetişme personel olup işin ehli kişileriz. Kaliteye, profesyonelliğe, müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışıyor ve sürekli iyileştirme hedefi peşinde koşuyoruz. İnsanlara hizmet etmeyi çok seviyoruz.

Neyi nasıl yapıyoruz?

Tasarımsız hiçbir ürün yapılamadığını biliyor ve tasarımın gücüne çok inanıyoruz. Öyle iyi imalat sorumlumuz var ki hiç kimseyi kırmaz, üzmez ve her şeyi tatlılıkla halleder. Maddiyata hiç önem vermez. Çalışanları onun çok değerlidir. Pratik çözüm dehasıdır kendisi. Hız nedir ki  ürün imal etmek çocuk oyuncağı onun için. Ebatlamaya ve bantlamaya yardım etmek gibi bir görevi var. Taslak tasarımlar ardından renderler ve ürün seçimi yapılıyor. Hemen prototipe geçiliyor. Bazen tasarımları modifiye ediyor yada olmadı deyip çöpe sallıyoruz.  Herkesin düşüncesini alıyoruz tabiki. Tasarımcımız Mühendislikle endüstriyel tasarımcı kabiliyetine sahip tek tasarımcıdır Türkiyede  desek yalan olmaz. Üniversite diploma koleksiyonu yapıyor adeta kendisi. Tabi ki mesleği ila alakalı. Webcimiz ise script izin vermiyor diyor başka bir şey demiyor ama ardından nasıl oluyorsa daha güzelini yapıyor.  Ticaret öğretmenidir kendisi. Büro personelimiz ise bir o kadar çalışkan ki babasından geliyor genleri galiba. Durmak yok çalışmaya devam diyen birisi. Delik operatörümüz ise 15 yıllık deneyime sahip işin piri olmuş, marka  yapmış bir şirketten bonservis bedeliyle transfer edilmiş tam bir profesyoneldir. Kişiliği ise 10 numara.

Nasıl Çalışıyoruz?

İşkolik insanlar değiliz tabi ki. İşimize heyecanı, sevgiyi ve muhabbeti katıştırıyoruz. Nasıl mı? Çay molaları veriyor, müzik dinliyor, internette sosyal medyaya takılıyor, komşu işyeri ziyaretleri yapıyor, günlük gazeteleri göz gezdiriyoruz. Komik videolar seyrediyoruz.  Ara sıra ekip olarak akşamları bir kafede çaylarımızı yudumluyor günün yorgunluğunu bu şekilde sohbet havasında atmaya çalışıyoruz.

İmalatımız. Monotonluğu ve kısıtlamayı sevmiyoruz. Bunun için renk kartelamızı geniş tutmaya çalışıyor ve ürünlerin her birine farklı renk kombinasyonları sunuyoruz. Böylece her ürünü farklı şekillerde alabiliyorsunuz. Müşterilerimize uçuk fiyatlar değil de daha makul  ölçülerde ürün satmayı uygun görüyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.