• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,603 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Kırklareli / Türkiye
  • TELEFON: +90 288 212 13 87
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

DEBATEKS sürekli araştırmacı ruhuyla beslenen yaratıcı, aynı zamanda yenilikçi yaklaşımı ve müşterisini ve müşterinin müşterisini mutlu etmeye olan tutkusuyla 2002 yılından bu yana çok değerli birçok dünya markasının tercihi olmuştur.Debateks için ilk öncelik her zaman birlikte çalıştığı markaları her açıdan mutlu etmektir; bu ister tasarım ister ürün kalitesi, ister fiyat yapısı ya da hız olsun. Mutlu müşteri DEBATEKS’in ana hedefidir. Bu yaklaşımı sayesinde de birçok güçlü marka için güvenilir bir iş ortağı olmuştur. İstanbul ve Londra’da yer alan tasarım ofisleri hem İstanbul hem de Düzce’de yer alan üretim tesislerine destek vermekte ve DEBATEKS sürdürülebilir iş ortaklığına yaptığı yatırımlarla kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi yükselişine devam etmektedir.

Vizyonumuz

İleri teknolojiyle donanmış üretim tesislerimiz, yenilikçi ve özgün tasarım anlayışımız, yoğun ve derin üretim tecrübemizle çalışmalarımızı her gün daha ileriye taşıyarak her zaman gerek Türkiye’nin gerekse dünyanın en önde gelen, güvenilir konfeksiyon üreticilerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli araştırmacı ruhunu koruyarak her zaman yaratıcı, yenilikçi, esnek olmayı sürdürmek ve her gün daha nitelikli üretim yaparak sürekli güçlenmek ve bu sayede hem müşterisini hem de onların müşterilerini her zaman mutlu etmektir.

Üretim 

Debateks, her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmekte, bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek kaliteli ve nitelikli, çevre dostu ürünler üretmektedir. İplikten kumaşa tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır. Konfeksiyonun her alanında üretim yapan Debateks’te öncelik, üretimde sürdürülebilir kalite, tasarım kabiliyeti ve AR-GE’ ye verilen önemdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.