• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,920 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi, İnebolu Yolu Üzeri, Aksinir Köyü 1. Cadde Numara: 3 Kastamonu / Türkiye
  • TELEFON: +90 366 215 3565
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ KASTAMONU

FİRMA HAKKINDA

1999 yılında İbrahim Umur ve Mehmet Umur tarafından Kastamonu ilinde kurulan Daypa Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Kollektif Şti, Unilever Bölge Disbiritörü olarak hizmet vermektedir. Karabük, Kastamonu il ve ilçelerinde Unilever ürünlerinin pazarlanması ve dağıtımından sorumlu olan Daypa 2006 yılında yine bir Unilever Kuruluşu olan Algida’yı bünyesine katıp Kastamonu, Karabük, Boyabat il ve ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca 2013 yılında Umursan marka küp şeker fabrikasını faaliyete geçirmiş olup 1.Sınıf %100 doğal pancar şekerini halkımızla buluşturduk.

Dağıtımı Yapılan Gıda Markaları

Gıda; Dağıtımını yaptığımız başlıca gıda makaları Yağ bölümünde Sana ve Becel ürünleri diğer markalarda Lipton Ürünleri, Knorr yemek ürünleri, Calve, CarteD’or ve Algida dondurma ürünleridir.

Deterjan; Her gün iki milyar kişi bir Unilever ürününü tercih ediyor. Pek çok ülkede tüketicilere sunulan Deterjan bölümümüzde Omo ürünleri, Rinso, Yumoş, Cif, Domestos Cif ve Sunlight markaları bulunuyor.

Kozmetik; Kozmetik / Bakım ve Bez markaları olarak Elidor Şampuan ve ürünleri, Clear, Dove Signal ürünleri, Lux Sabun, Rexona, Axe Vaseline, Lifebuoy, DryNites, Huggies Kotex, Depend markaları bulunuyor.

Yiyecek ve içecek, ev ve kişisel bakım, markalarımız günlük yaşamın bir parçasıdır. Dağıtımını yaptığımız Unilever Markaları, bir milyardan fazla insanın sağlık ve esenliklerini artırmak için harekete geçmelerine yardımcı olmaktadır.

Umursan Küp ve Toz Şeker

2013 Yılında başladığımız Umursan marka küp şeker, stick şeker, tekli sargı, yastık tipi ve torba toz şeker imalatımızda %100 pancar şekeri kullanılmakta olup tam otomatik makinalar da el değmeden hijyenik ortamda üretimi yapılmaktadır. Hammademiz olan pancar şekerini Kastamonu Şeker Fabrikasından karşılamakta olup 1. sınıf şekerimizi halkımızla buluşturuyoruz.

Stick şeker, yastık tipi ve tekli sargı küp şekerlerimizde isteğinize uygun tasarımda reklam, logo, marka gibi amaçlarla kullanılan ürünlerde imalat yapmaktayız.

Küp şekerlerde çeşitler; 1000 gr 405 adet, 1000 gr 360 adet, 750 gr 360 adettir. Ayrıca; stick şeker, yastık tipi ve zarf tipi küp şeker üretimi yapılmaktadır. Toz şekerlerde ise; 2, 3, 5 kg çeşitleri bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.