• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,687 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Plastikçiler O.S. B. 1.Cadde 5722.Ada 1.Parsel Numara : 5 Gebze / KOCAELİ
  • TELEFON: +90 262 751 25 46
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2002 yılından bu yana kalite, sevkiyat, maliyet performansına katkıda bulunmak üzere kalite kontrol, ayıklama, tamir (CRS) konularında sonuç odaklı taşeron hizmetini Dakkik Danışmanlık Kalite Kontrol ve İnsan Kaynakları San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde sunmaktadır.

2008 yılından bu yanada otomotiv, beyaz eşya, ambalaj, elektrik-elektronik sektörlerine fason plastik enjeksiyon ürünleri üretimini Dakkik Plastik Metal Makina ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Tarihçe

DAKKİK 2002 yılında İ.H.Ufuk UĞUZ tarafından bir şahıs şirketi olarak kurulmuştur.

Öncelikle otomotiv sektöründe, Danışmanlık, Kalite Kontrol ve Fason İmalat sahalarında bir hizmet sağlayıcı olarak faaliyet göstermiştir.

2002-2005 Toyota Adapazarı tesislerinde yan sanayi ürünleri Kalite Kontrol
2004-2007 Trakya Otocam için Alt Montaj ve Kalite Kontrol
2005-2008 Autoliv Cankor için Kalite Kontrol yüklenicilikleri
belli başlı faaliyetlerini oluşturmuştur.

Ocak 2008 itibariyle de bugüne kadar olan bilgi birikimini ve tecrübelerini plastik enjeksiyon parçaları üretimi alanında değerlendirme kararı vererek, Öncel Uğuz’ la birlikte Gebze’deki plastik enjeksiyon yatırımına başlamıştır.

Temmuz 2008 itibariyle ISO9001-ISO14001 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Vizyon

Dakkik Plastik; plastik enjeksiyon parçaları ve kalıplarının üretiminde, globalleşen sanayinin, Kalite, Maliyet, Sevkiyat ve Tasarım ihtiyaçlarına tam olarak cevap vererek, tercih edilen yan sanayi firmalarından biri olmak amacındadır.

Misyon

Dakkik Plastik; ürün, kalıp ve proses, tasarım ve imalatlarının, proses kontrolünün, iş ve malzeme akışlarının, aynı bütünün ayrılmaz parçaları olduğu bilinciyle, bilimsel çalışmayı ilke edinerek, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayan, bir “yalın üretim” ve “sıfır hata” kuruluşu olarak sektörde var olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.