• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,701 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: ITOB Organize Sanayi Bölgesi 10010 Sok. No: 12 Menderes / İZMİR
  • TELEFON: +90 232 799 04 67
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Colorobbia Türkiye, yaklaşık bir asırdır İtalyan sanayiinin dünya seramik piyasalarındaki öncü kuruluşlarından biri olan İtalyan  Colorobbia Grubuna  dahil bir boya üreticisidir.

Colorobbia Türkiye seramik karo imalatında kullanılan malzemeleri üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Resmi merkezi ve üretim tesisi Gebze’de olan şirketin, köklü bir seramik geleneğine ve üretim geçmişine sahip olan Bozüyük’te ise bir laboratuarı bulunmaktadır.

Colorobbia Türkiye, gerek malzemelerin kullanımı ve uygulanması, gerek bitmiş ürün tasarımı ve endüstriyalizasyonu açısından müşterilerine kalifiye personeli ile gerekli desteği ve servisi sağlayabilen bir şirkettir.

Yaygın ticari ağı sayesinde müşterileriyle sürekli irtibat halinde olan firma, bu şekilde tedarikçi olarak başlattığı ilişkisini gerçek anlamda bir iş ortaklığı ilişkisine dönüştürerek her iki taraf adına değer yaratmayı hedeflemiştir.

Grubun dünyanın diğer ülkelerinden faaliyet gösteren şubeleriyle sıkı bir işbirliği içinde olan Colorobbia Türkiye seramik firmalarına Türkiye piyasasında eşi olmayan bir dizi ürün ve hizmet sunabildiği gibi, en modern üretim teknolojilerini, yenilikçi malzemeleri ve dizayn alanındaki en son trendleri de müşterilerinin ayağına getirmektedir.

Colorobbia Türkiye ürün yelpazesi

Colorobbia Türkiye firması Türkiye’de seramik sanayiinin aşağıda belirtilen temel malzemelerini ürettiği önemli bir tesise sahiptir:

–  Seramik sırları
–  Geleneksel kullanım amaçlı ve rotocolor serigrafi pastaları
–  Dekor gereksinimlerine göre kişiselleştirilmiş veya karışım seramik boyaları (pigmentler)
–  Mikronize (ince ve kalin) Zirkonyum Silikat
–  Seramik ve cam dekorasyonu (süslemesi) için sırüstü boyama ürünleri

Ürün yelpazesi fritler, seramik pigmentleri, opaklaştırıcılar, sırlar, mürekkepler, mikronize zirkon, alümina bilyalar ve grubun diğer şirketlerinden gelen diğer ürünlerle tamamlanmaktadır.”

Bu sayede Colorobbia Türkiye müşterilerine Colorobbia Grubu tarafından üretilen bütün ürünleri sunabilme olanağının yanı sıra, kalite, rekabetçilik, ticari ve teknik servis açısından eşsiz avantajlar da sağlayabilmektedir.
Üretim prosesine ve üretilecek bitmiş ürün kategorisine bağlı olarak en doğru seçimi yapabilmelerini sağlamak için, Colorobbia Türkiye teknisyenleri her an müşterilerin hizmetindedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.