• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Cetek Mak. İml. San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,165 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ostim OSB 1212 Sokak No: 32 Ostim - Yenimahalle - Ankara / Türkiye
  • TELEFON: +90 312 385 26 21
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 12.04.2002 tarihinde iki ortak tarafından Cet-ek Makina Talaşlı İmalat şahıs firması olarak kurulmuştur. Kuruluş yılı imkansızlıklar ile dolu bir yıl olmasına rağmen geçmişe dayalı bilgi ve birikimi ile yılmadan, kazandığı müşterilerini memnuniyet hususunda mücadele etmiş ve işletmemize güven sağlanmıştır.

Müşteri memnuniyeti neticesinde; sürekli gelişimine devam eden firmamız teknolojik değişime de imkanları dahilinde olanak sağlamıştır. Makine parkı büyümüş çalışan sayısı artmaya başlamıştır.

Firmamız etkinliğini ulusal ve uluslar arası bazda artırabilmek için şirket olmayı hedeflemiş ve 17.06.2004 tarihinde Cetek makina İml. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. unvanını almıştır. Unvan değişikliği ile müşterilerinin güvenini pekiştiren firmamızın ileri hedefleri için bir engel daha aşılmıştı.

Kalite, güvenilirlik, gelişen değişen teknolojiye uyum ve müşteri memnuniyetini değişmez öğeler olarak tüm çalışanları ile sağlamaya çalışan firmamız ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile belgelendirilmiştir. Artık günümüzde uluslar arası ihracatçı kimliğine kavuşan firmamız hedeflerine tavizsiz koşacaktır.

Her zaman daha ileri olacaktır.

 

Cetek Makina İml. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti., which is found in 700 square meter closed area in Ostim/Ankara in 2002 as a producer of items for the Argicultural, Medical Equipment and other sectors, celebrates in 8th foundation anniversary.

Cetek Makina, which has focused on the sectorial producing since it’s foundation, develops its infrastructure according to this aim and educates it’s technical staff.

Our firm is certified with ISO 9001:2008 Quality Management System Certificate. Our firm is tyring to provide quality, reliability, harmony to the developing and charging technologyand customer pleasure as it’s unchangeable components with its all employees. Cetek Makina which is reached international exporter identity, is going to it’s aims without making any concession.

Always will be further

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.