TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
967 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gaziler Caddesi 1145/9 Sokak Eldenler İş Merkezi No: 2/101 Yenişehir - Konak / İZMİR
  • TELEFON: +90 232 425 39 02
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

999 Yılında ÇELİK İNŞAAT olarak faaliyete geçen firmamız ülke genelinde bir çok inşaat, altyapı ve mekanik tesisat projesini titizlikle tamamlamıştır.

HDPE boru ağırlıklı mekanik tesisat uygulamalarına Türkiye’de ilk başlayan firmalardan biridir. Bu başlangıçla günümüze kadar; firmamız değerli bir bilgi birikimine sahip olmuştur.

Kurumsallaşma adına büyük bir adım atarak 2008 yılında “ÇELKAR ENERJİ LTD.ŞTİ.” Şahıs şirketinden Limited Şirkete dönüşmüş özellikle altyapı, doğalgaz, jeotermal boru hatları ve mekanik tesisat uygulamalarında uzmanlaşmıştır.

Sitemizin FALİYET ALANLARIMIZ bölümünde de görüldüğü gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan şirketimiz; şimdiye kadar yüklendiği taahhütlerini zamanında, eksiksiz ve kaliteli olarak teslim etmesiyle sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Uzman ve teknik kadrosu, üstlendiği projelerde, özellikle modern ekipmanları, güncel ve en son teknik bilgi ile kullanarak, üstün kalite ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler; kalitesi, sertifikaları, üretim standartları, referansları ve servis güvencesiyle “ÇELKAR ENERJİ LTD.ŞTİ.” Garantisi ile bütünlüğü hedefler.

ÇELKAR ENERJİ LTD.ŞTİ. sürdürülebilir bir çevre için temiz ve yenilenebilir enerjinin gerekliliğini hayat felsefesi olarak kabul etmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.