• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,012 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Manisa Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Atatürk Bulvarı No: 1 Yunusemre / MANİSA
  • TELEFON: +90 236 233 97 87
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ÇAPRA A.Ş. 1950 yıllarında başlayan atölye tipi karo imalatını 1998 yılının Eylül ayında Türkiye’ye getirdiği modern plak üretimiyle birleştirerek, tek tabakalı suni mermer plak üretimiyle Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirmiştir. 2010 yılında hizmete giren tam otomatik yeni pres hattı ile dış mekan yer döşemelerinde kapasitesini iki katına çıkarmıştır. İnşaat sektörünü dünyadaki yeniliklerle tanıştıran ÇAPRA A.Ş. geçmişten gelen tecrübesini en yeni İtalyan teknolojisi ile birleştirerek yer döşemelerinde ideal çözümlere imza atmaktadır.

ÇAPRA A.Ş. en yeni teknolojiyle donatılmış tesislerinde 30×30, 33×33, 40×40, 40×60, 40×80 ebatlarında, tek tabakalı (washbeton – tretuvar) yer döşemesi imalatı yapmaktadır. ÇAPRA yer döşemelerinde mermer kırıkları, granit, bazalt, kuvars kırıkları ve çimento gibi tamamen doğal malzemeler kullanılır. ÇAPRA A.Ş.  hızlı ve seri üretim imkanı sağlayan buhar kürleme sisteme ile yılda 800.000 m2 yer döşemesi kapasitesine sahiptir.

Çapra A.Ş. yer döşemelerinin yanı sıra sert peyzaj alanında da hizmet vermekte, görsel zenginliği artıracak ve tasarımı ile göz kamaştıracak mekanlar için en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

ÇAPRA A.Ş. ürünlerinin kalitesi ve uluslararası standartlara uygunluğu Türk Standartları Enstitüsü, çeşitli Teknik Üniversite raporları ve tanınmış müşteri referansları ile tescil edilmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.