• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45

GOLD Çamlı Yem Besicilik San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
458 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Yunus Emre Mahallesi 7402/1 Sokak No:2 35060 Bornova- İzmir
 • TELEFON: +90 232 436 20 21
 • FAX: +90 232 436 20 22
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.camli.com.tr
 • E-POSTA: info@camli.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yunus Emre Mahallesi 7402/1 Sokak No:2 35060 Bornova- İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Yaşar Topluluğu’nun entegrasyon felsefesi altında, 1983 yılında yem üretimi ile faaliyetlerine başlayan Çamlı Yem Besicilik; bugün karma yem, kültür balıkçılığı, organik süt hayvancılığı, hindi besiciliği ve bitki besleme alanlarındaki faaliyetleriyle Ege’de ve Türkiye’de sektörün gelişiminde önemli rol oynamakta, yüzlerce çeşit ürünü ile çiftlikten sofraya gıda zincirinde güçlü bir tarım grubu olarak yer almaktadır.

 

Çamlı Yem Besicilik, tarımsal üretimdeki öncü kimliğiyle üretici ve tüketici beklentilerinin de ötesine geçerek, Türkiye’de ve Ege’de tarım sektörünün gelişimine destek olma hedefini taşımaktadır. Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla bugün Türkiye’nin ve Ege’nin en başarılı tarım şirketlerinden biri konumunda olan Çamlı Yem Besicilik, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2019” listesinde 392. sırada, “Ege Bölgesi Sanayi Odası En Büyük 100 Şirketi” arasında ise 34. sırada yer almaktadır.

 

Tarım, hayvancılık ve balıkçılık sektörlerine inovatif ve sürdürülebilir ürünler sunan Çamlı Yem Besicilik; Çamlı (Büyükbaş Yem), Biofarm (Organik Gübre) ve Pınar Balık markalarıyla pek çok ilk kazandırmıştır. “Tüketmeden üretmek” felsefesiyle sektörün sürdürülebilir büyümesini ilke edinen Çamlı Yem ve Besicilik, Türkiye’de GLOBAL GAP (CFM) ve GLOBAL GAP (AQUA) standartları uyarınca denetlenerek belgelenen ilk firma olma özelliği taşımaktadır.

 

Tüm üretimlerini ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları kapsamında gerçekleştiren şirket, ayrıca ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine de sahiptir.

 

2016 yılında proje çalışmaları başlayan 100 ton/s kapasiteli Turgutlu Yem Tesisiyle bünyesine ve ülke ekonomisine yeni bir değer katacaktır. Yüksek teknolojik özelliklere sahip makine ve ekipmanları, otomasyonu, izlenebilirliği, hijyeni, kalitesi ve verimliliği yüksek hat dizaynı ile Nisan 2018 tarihinde faaliyete geçecek tesiste yıllık 375.000 ton yem üretimi yapılmaya başlamıştır.

 

Çamlı, Uluslararası Organik Belgelendirme Kuruluşu olan ECOCERT tarafından yapılan denetim sonrasında 2008 yılından bu yana organik yem üretim sertifikasına sahiptir. 2012 yılında organik büyükbaş yemi üretimi ile organik üretimde entegrasyon zincirine bir halka daha eklenmesi sağlanmıştır.

 

Çamlı, bu sayede ürettiği ürünlerin güvenilirliğini, kalitesini ve değerini artırmayı hedeflemekte ayrıca çevreye, çalışanlarına ve hayvan refahına olan duyarlılığının bir kez daha altını çizmektedir.

 

Genel Ürünler

 • Balık Ürünleri
 • Büyükbaş Yem Ürünleri
 • Bitki Besleme

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.