• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45

BVS Bülbüloğlu Vinç San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,680 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Sincan Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Caddesi No: 21 Sincan / Ankara
 • TELEFON: +90 312 267 29 29
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1986 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuştur ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.
Küçük bir atölyede başlayan sanayi sevdamız bugün 400 çalışanı, 37.000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisleri, Ankara, İstanbul ve İzmir satış ofisleri, yurt içi ve yurt dışındaki bayileri, yaygın satış sonrası servis ağı ve sektörüyle ilgili dünya markalarıyla yaptığı işbirliği ile Türk vinç sektörünün tartışılmaz en büyüğü olarak hizmet vermektedir.

Bugün sadece Türkiye’nin her noktasında çalışmakta olan makinelerimizle değil Azerbaycan, Türkmenistan gibi Türk Cumhuriyetleri, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, Cezayir, Sudan, Afganistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Filistin, Irak, İran, Suriye, Ürdün, Rusya, Romanya, Almanya, Belçika, Fransa, İtalya, Arnavutluk, Portekiz, Romanya, Peru, Cibuti, Moritanya, Sudan, Fas, Gürcistan ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelere makinelerimizi ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız. Halen 40’u aşkın ülkede makinelerimiz çalışmaya devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne “ÜSTÜN KALİTE” ve “ÜSTÜN HİZMET” ilkelerinden ayrılmayan firmamız binlerce müşterimizden almış olduğu taktir ve güvenin yanı sıra Bureau Veritas onaylı “DIN EN ISO 9001:2008” kalite ve yönetim sistemi, “TS EN 15011 Krenler – Köprülü ve Portal Krenler Belgesi”, “CE ” Uygunluk Belgesi ile ayrıca” DIN EN ISO 3834-2” Kaynak Kalitesi Uygunluk Sertifikası, ” TS EN 1090 Çelik ve Alüminyum Yapı Uygulama Sertifikası”, “OHSAS 18001” Mesleki Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistem Sertifikası, “ISO 14001:2004” Çevre Yönetim Sistem Sertifikası , “GOST-R” Rusafghanistanya Kalite Belgesi ve ” ROSTEKHNADZOR (RTN)” Kullanım İzin Belgesi ile bu temel prensibini tescillemiştir.

Firmamız tecrübeli ve eğitimli bir proje ekibiyle teknik çalışmaya önem vermekte, gelişime ve yeniliklere açık bir yol izlemektedir. Teknolojinin yeni imkanlarını sürekli olarak üretimine yansıtmakta olan firmamız bilgisayar destekli tasarım yapmakta bir kısım imalatlarında bilgisayar teknolojisinden yararlanmaktadır. Tasarım konusunda firmamızın herhangi bir firmayla lisans veya know-how anlaşması olmayıp tüm tasarımlar firmamıza aittir.

Üretim Hattımız

BVS Bülbüloğlu Vinç olarak 37.000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesislerimizde CNC işleme merkezleri, CNC ve plazma kesim tezgahları, torna, freze, borverk tezgahları, otomatik bant kumlama makinaları ve ex-proof boya kabini ile gelişen teknolojilere paralel imalat yapılmaktadır.

BVS Bülbüloğlu Vinç’de satış-satın alma işlemlerinden, üretim süreçlerine, müşteri siparişlerinden, üretime taleplerinin oluşturulmasına ve bu ürünlerin depolarına girişine kadar bütün aşamalar entegre olarak ERP sistemi ile yürütülmektedir.

Üretime malzeme verilmesi ve üretimden çıkan ürünün ilgili depo sahalarına yerleştirilmesi ve giriş -çıkış irsaliyeleri ERP sistemine entegre barkod cihazları ile yürütülmektedir. BVS’de üretilen her parça kendine özel malzeme kartı ile izlenmektedir, ürüne ve kullanılan malzemeye ilişkin her türlü kalite ve üretim bilgisi sistemimizde tutulmaktadır.

Ürünler

 • Gezer Köprülü Vinçler,
 • Portal Vinçler,
 • Proses Vinçler,
 • Pergel Vinçler,
 • Kaldırma Grupları,
 • Vinç Ekipmanları,
 • Özel İmalatlar,
 • Çelik Konstrüksiyon,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.