TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Anadolu Organize Sanayi Mahallesi 30 Ağustos Caddesi No: 3 Sincan - Ankara - Türkiye
  • TELEFON: +90 312 502 07 87
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Burak Besicilik 1997 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün yelpazesini ve kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

Burak Besicilik hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli gıda üreterek müşterilerine en üst düzeyde hizmet, güven ve mutluluk vermeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kaliteyi esas alan anlayışımızla tüketicilere en kaliteli ürünleri sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve Türkiye’nin sayılı et ürünleri arasına girmektir.

Misyonumuz

İnsan sağlığına gerekli önemi vererek hijyenik koşullarda, güvenli ve kaliteli gıda üreterek müşterilerimize kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.

Kalite Politikası

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalitede ve hizmette sürekliliği hedef alarak müşteri taleplerini zamanında ve doğru olarak karşılamak, kaliteli hammadde kullanmak ve sektörümüzün gereği sağlıklı hijyenik koşullarda üretim yapmak ve bunu sağlamak için çalışanlarımızı hijyen konusunda sürekli eğiterek tüketici ve çevre sağlığını ön planda tutmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.