• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
41 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

2. OSB Gaziosmanpaşa OSB Mh. Haddeciler OSB 2. Sok No:3/1 Altıeylül / BALIKESİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2019 yılında, Baydar Trafo Kazanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla, Balıkesir II. Organize Sanayi Bölgesi’nde yapmış olduğu 5.000 m² kapalı alanda modern bir tesiste Trafo Kazan ve kompenentlerinin üretimine başlamıştır.

Enerji sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı Transformatör üreticileri için Transformatör Kazan ve Komponentleri üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Rusya ve Afrika pazarlarında faaliyet göstermekte olan Transformatör üreticilerine Güç ve Dağıtım Transformatör Kazan ve Kompenentleri üretim ve ihracatı gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz kuruluşundan beri, müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta kaliteli üretim ve zamanında teslimat ilkeleri hizmet anlayışımız olmuştur. Bu nedenle, faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip edip uygulayarak, teknolojisini artırarak sadece kendini geliştirmekle kalmayıp ülkemizin kalkınmasına da yardımcı olmuştur.

Üretimlerimiz

  • Dalga Duvar
  • Dağıtım Trafo Kazanları
  • Güç Trafosu Kazanları
  • Trafo Kazan Komponentleri

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.