TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
883 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ali Osman Sönmez Caddesi No: 18 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 31 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1991 Yılında Bursa’da kurulan firmamız tekstil sektörünün önde gelen kumaş imalat ve ihracatçılarındandır. Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde faaliyet gösteren ihracatçı konfeksiyonculara, aralarında Dünya markalarınında olduğu seçkin müşterilerine ve 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

 

DOKUMA

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve yıllık 12 milyon metre kumaş üretim kapasitesi olan firmamız,tamamı klimalı ve kirli hava temizleme  sistemine sahiptir. Toplam 35.000 metrekare kapalı alan üzerinde, 144 armür + 16 jakar  toplam 160 adet en son teknolojili dokuma, 2 adet Karl Mayer, 2 adet Benninger marka Çözgü hazırlama ve 20 adet kalite kontrol makinası, 310 deneyimli çalışanı, dinamik yapısı, prensipli ve dürüst çalışma anlayışıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firmamız; arge ve ürün geliştirme departmanlarında istihdam ettiği konusunda uzman Tekstil ve tasarım mühendisleri ile kumaş , desen ve moda tasarımı anlayışında yeni standartlar ortaya koymakta ve ilkbahar-yaz, sonbahar-kış olmak üzere yılda iki farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır.Bu koleksiyonları her yıl düzenli olarak katıldığı Texworld-Paris,Textillegprom Moscov, The London Textile Fair fuarlarında müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

BOYAHANE

Boyahanemiz, müşterilerimizin istemiş olduğu kriterleri baz alarak kaliteli, hızlı ve dialog çerçevesi içinde çalışmaktadır. Boyahanemizde, dokuma ve örme kumaş parkuruna uygun olup, lycralı ve lcyrasız her türlü elyaf ve elyaf karışımını boyayıp geniş aksesuar ve finish işlem makinalarımızla mamul kumaşları müşterilerimize servis etmektedir. Günlük kapasitemiz günün moda kumaşlarına göre değişmekte olup, 15-20 ton aralığındadır. Kullandığımız kimyasal madde ve boyar maddeler uluslararası standartlara uygun olup “OEKO TEX” belgelidir. Emprime ayağında dijital baskı makinalarımız son sistem olup, Barutçu Tekstil tesislerinde imal edilen fantazi kumaşlara uzman desen, tasarım ve coloris ekibiyle iş ortaklarına kalite ile farklılığı sunmaktadır. Aylık kapasitemiz 400.000 ile 450.000 mt. arasındadır. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

 

ÜRÜNLER

Arge ve ürün geliştirme departmanlarında istihdam ettiği konusunda uzman Tekstil ve tasarım mühendisleri ile kumaş, desen ve moda tasarımı anlayışında yeni standartlar ortaya koymaktadır. İlkbahar-yaz, sonbahar-kış olmak üzere yılda iki farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır. Bu koleksiyonları her yıl düzenli olarak katıldığı Texworld-Paris,Textillegprom Moscov, The London Textile Fair fuarlarında müşterileri ile buluşturmaktadır.

Baçlıca ürün gruplarımız arasında;

%100 Cupro Cupro karışımlı

%100 Tencel Tencel karışımlı

%100 Modal Modal karışımlı

%100 İpek İpek karışımlı

%100 Pes Nylon/Cotton

%100 Nylon Pes/Viscon

%100 Viscon Pes/Cotton/Elestane

%100 Cotton Pes/Cotton/Nylon/Elestane

Nylon/Viscon Pes/Nylon/Elestane

Ve gelecek koleksiyonlarda sunulmak üzere ar-ge çalışmaları devam eden yün karışımlı kaliteler ile hizmetinizdeyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.