• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,321 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gıda Toptancılar Sitesi K Blok No: 10-20 Nilüfer / BURSA
  • TELEFON: 444 82 37
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bafra Pirinççilik, pirinç üreticisi bir ailenin üçüncü kuşağının kurmuş olduğu bir şirkettir. Firmanın ismi pirince verilen yarım asırlık bir emeğin sonucudur. Ailenin ticari hayatı 1981 yılında Bafra’da kurulan Bafra Orta Gıda Pazarı Ünvanı ile bakkallıkla başlamıştır. Bunu takiben 1989 yılında Bursa’da Bafra Pirinççilik olarak şahıs firması, 1994 yılında da şirketleşerek ticari faaliyetine devam etmiştir. 2005 yılında Bandırma Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan pirinç fabrikası ile firma artık üretim ve pazarlama kimliğini kazanmıştır.

2008 yılında üretim ve satış firmalarının ayrı ticari ünvanlarda yürütülmesine karar verilerek üretim için Umut Çeltik A.Ş. kurulmuştur. Bafra Pirinççilik Güney Marmara’da her gün hızla gelişen ev dışı tüketimi ve perakende sektöründe pazarda bir adım daha önde olabilmek için 2011 yılında UMUT ve EFSA markaları ile paket bakliyat üretimine başlamış olup devam eden süreçte bünyesine katmış olduğu distribütörlük ve bayilikler ile üretim ve pazarlamada müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir tedarikçi firma yapısını oluşturmuştur.

2015 yılı itibari ile Bafra Pirinççilik Bursa merkezde 3.500 m2, Eskişehir Kobi Organize Sanayide 1.250 m2 depolama alanında, UMUT A.Ş 5.000 m2 kapalı alanda günlük 250 ton çeltik işleme ve 50 ton, 5kg, 2,5kg’lik paketleme kapasitesi ile grup firması olarak 1OO’ün üzerinde personeli, 15’in üzerinde lojistik, 20’nin üzerinde satış ekibi ile üretim ve pazarlamada grup firması olarak ticari hayatını sürdürmektedir. Bu süreçte etik ticari ilkelerden ödün vermeden, kazandır ve kazan ilkesi ile sürekli kendini yenileyen ve müşteri memnuniyetini beklentilerden bir adım önde karşılayarak iş ortağı gördüğümüz müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ticari birliktelik oluşturmuş bulunmaktayız. Bütün bu planlamaların gerçekleşmesinde en büyük etkeni alıcı ve satıcı tüm ticari faaliyetimizin olduğu kurum ve kuruluşların bizlere duydukları güvendir. Bu taşıdığımız yükün sorumluluğu ve bilincini yeni nesillere en iyi şekilde aktarmak bizlerin en büyük görevidir. Bizler bu değerlere hassasiyet göstererek bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz ticari faaliyette bu güne kadar insanlara vermiş olduğumuz güven ve itibarımız bitmeyen en önemli sermayemizdir. Bize bu haklı gururu yaşatan tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürü bir borç biliyoruz.

Misyonumuz

Başta pirinç olmak üzere tüm gıda maddelerinin üretim, satış, pazarlama ve dağıtım konularında sektöründe kendini sürekli yenileyen, teknolojiyle birlikte hareket ederek sosyal sorumluluklarının bilincinde ülke ekonomisine daha faydalı olmaya çalışan ticari ahlak ve prensiplerinden asla taviz vermeden yenilikçi bir ticari hayat sürdürmek ve gelecek nesillere bu bilinç ile bayrağı teslim etmek.

Vizyonumuz

Tüketiciye gıda kodeksi koşullarına uygun ve damak tadına hitap eden gıda maddelerinde üretim ve pazarlamayı iyileştirerek doğruluk ilkesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini beklentilerden bir adım önde karşılayarak , mevcut ticari portföyümüze yeni ticari iş ortakları ekleyerek birlikte uzun yıllar kazandır, kazan prensibi ile ticari faaliyetimize devam etmek, doğruluk ve dürüstlük ilkemizden hiçbir zaman taviz vermemek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.