TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,463 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gümüşsuyu Caddesi Çiftehavuzlar Yolu Aypa İş Merkezi No: 14 Topkapı - Fatih - İstanbul / Türkiye Fab. Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Kırklareli / Türkiye
  • TELEFON: +90 212 576 66 69
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1950 yılında  kurucumuz Sadık Aypar tarafından kurulan Aypa Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. pamuk ve pamuk telefleri ticareti ile faaliyetlerine başlamıştır.İlerleyen yıllarda kurduğuı Straygarn tesisi  ile firmamız uzun yıllar  yün akrilik ve dokuma iplikleri üretimi yaptımıştır. Buna ilave olarak Open- end iplik parkurumuz  1993 yılında kurulmuştur.

Open-end iplik tesisimizde 6/1 den 24/1 e kadar üretilen ipliklerde Pamuk-polyester, pamuk-akrilik,pamuk-polyester-akrilik ve benzer karışımlar başlıca ürün grubumuzu oluşturmaktadır. Müşterilerimizden, farklı oranlarda ve değişik iplik kombinasyonlarından özel talepler gelmesi halinde istenilen özellik ve kalitede iplikler üretmemiz mümkün olmaktadır.

Bünyemizdeki büküm parkurumuzda iplikler  çeşitli katlı olarak farklı kalitelerde üretilebilir.Dokuma,triko,yuvarlak örme ve çorap üreticilerinin tercih ettiği ipliğin aylık üretim hacmi 150ton/ay dır. Fabrikamızda bulunan makine parkurumuz, şu an için dünyada var olan en son teknolojiye sahip Trützschler, Rieter ve  Schlafhorst sistemlerini kapsamaktadır

Straygarn iplik tesismizde 7/1 den 16/1 e kadar üretilen iplikler,yün-akrilik-polyester karşımlıdır ve 1-2-3-4 katlı olarak üretilebilir.Dokuma,triko,kumaş,çorap üreticilierinin tercih ettiği ipliğin üretim hacmi 25ton/ay dır.Straygarn iplik üretimimizde oranları,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değiştirebilir.

Firmamızın temel misyonu, doğru ve kaliteli tekstil ürünleri için kaliteli iplikler üreterek, ürün ve hizmet kalitesinde devamlılığı sağlamaktır. Değişen ve gelişen pazar Şartlarına cevap vererek ve mevcut müşteri memnuniyetini arttırarak sektörde müşteriler tarafından tercih edilebilir olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.