TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
528 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çankaya - Ankara
  • TELEFON: +90 312 448 21 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Aviagen Broiler Breeders, 100’den fazla ülkedeki müşterilerine Arbor Acres®, Ross®, ve Indian River® ırkları adı altında günlük ana damızlık ve damızlık civciv tedarik etmektedir. Söz konusu ırklar, sektörün en iyi bildiği ve en çok itibar ettiği ırklar olup, her birinin kanıtlanmış başarılı bir geçmişi ve dünya çapında son derece büyük ve sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.
Aviagen ayrıca müşterilere ürün seçiminde esneklik sağlamak ve spesifik piyasa gereksinimlerini karşılamak için özel ırklar sunmaktadır. Horozların seçimine bağlı olarak farklı renk alternatifleri ile Rowan Range® özel ırkı, niş veya gelişmekte olan pazarların ihtiyaçlarını karşılarken, yavaş büyüyen, free-range ve organik sektörlerin ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir. Specialty Male®, yüksek göğüs eti verimliliği, yüksek sıcaklıkların hakim olduğu ortamlara uyum sağlama veya  FCR ve çıkım radımanı gibi canlı üretim nitelikleri dahil olmak üzere, broyler damızlıkta belirli performans özelliklerini arayan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen horoz portföyüdür.

 

Aviagen’in başarılı ve köklü genetik seçim programı hayvanlara mevcut en yüksek kalitede bakım ve refah standartlarını sunarken, sağlamlık ve genel sağlık alanında istikrarlı bir şekilde iyileştirmeleri sürekli olarak teşvik etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.