TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
993 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Barakfakih Beldesi Zafer Mah. San. Bölg. No: 65 KESTEL / BURSA
  • TELEFON: +90 224 384 14 95
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Avcı Kalıp Saç Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti, 1960 yılında Avcı Isı Cihazları ismi altında kurulan, yeniliklerini öncüsü olmayı kendine hedef olarak belirleyen müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan Bursa’nın köklü kuruluşlarındandır.

Türk otomotiv sanayindeki hızlı gelişme, Avcı Kalıp Saç Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti’yi metal sektöründeki bilgi ve deneyimini teknoloji ile birleştirerek saç şekillendirme ve kalıpçılık alanlarında da faaliyet gösteren yeniliklere sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline getirmiştir. Avcı Kalıp Saç Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti, kaliteye verdiği önemi ısı 9001:2000 belgesini alarak göstermiştir.

Avcı Kalıp Saç Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti , 3.000m2 kapalı olmak üzere 10.000 m2 alanda her türlü saç şekillendirme, kalıp, aparat, makine ve ısı cihazları üretimini ileri teknoloji ile birleştirerek sürdürmektedir.

MİSYON

Faaliyet alanlarımıza ilişkin güçlü ve teknolojik uygulama yapısını oluşturmak, varlığımızı, ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde hazırlanmış stratejik planları uygulayarak sürdürmek.

VİZYON

Sektöründe küresel standartları yakalamış, seçkin müşteriye hizmet verebilen, çevreyi ve insanı ön planda tutmak tercih edilen verimli ve etkin bir firma olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.